Günün videosu

En beğenilen 5 mesaj

BerkEvren

Forum Bağımlısı
    22
    Eski medya ile yeni medya arasındaki en büyük fark bu sanırım. Eskiden yapabildikleriniz, yetenekleriniz ve başarılarınız belgelenirdi. Şimdiyse nasıl düştüm, nasıl beceremedim başlıkları ile başarısızlık belgeleniyor. Bilmemeye ve yapamamaya övgü, like şeklinde olunca bu başarı sayılıyor. Oyun oynamayıp oyun videosu izlemek, bisiklete çıkmak yerine birinin sokakta sürüşünün 20-30 dk'lık kaydını izlemek gibi garip bir empati medyası oluşan.

BerkEvren

Forum Bağımlısı
    18
    Tayland'da bir bisiklet pistinin videosu. Toplam uzunluk 23,5 Km, 5 km arayla ücretsiz tuvalet, su, enerji içeceği noktaları var.
    Bir yardım aracıda pisti turluyor ve videoyu yükleyen kesinlikle piknik alanı olmadığını belirtiyor. (Alana su dolu matara hariç sıvı sokmanız yasak. Bisikletsiz girmekte öyle tabi)
    Yabancılarında pasaport gösterip sürüş hakkı varmış.
    Bir havaalanının etrafını değerlendirmek için harika değil mi sizcede?

Strava bilgileri;
    skylane.png

Bağlantıyı görüntüleyebilmek için üye girişi yapmalısınız.

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
    17
    Bu tip basliklar cok fazla ucuz reklam kokuyor . Hatta youtube de buna bir kavram ismi veriyorlardi fakat unuttum.
    Neyse arkadasim lutfen ozellikle dikkat cekici basliklar koyma bence , itici geliyor fazlasiyla

Triban

Forum Bağımlısı
    17
    Kapalı olmayan bir yolda hız yapıp,karşınızdan gelen motorcuya ''ne yavaşı ulan'' demişsiniz..Sonrasında arkadaşlarınızın hızında ilerlemek yerine,daha da hızlanıp,onları tek tek sollayıp (hatta birine ''ortadan gitmemeye çalış'' demişsiniz..!),sonra da uçurumdan aşağıya uçacakmışsınız..Bir dahaki sefere ''uçurumdan düşüyordum'' diye video çekemezsiniz bence,benden söylemesi..!

Berk Mercancı

Forum Bağımlısı
    16
    Bi aralar her gün tekrar tekrar izlediğim video. Müzikle beraber Stanley Kubrick filmi izliyormuşum gibi hissediyorum

enes savaş

Forum Bağımlısı
Başlık
40
Tepki
412
Bisiklet
Salcano
@Çağlayan

İstediğimizi paylaşabilir miyiz diye sordum ama beğenmişsiniz ?

Çağlayan

Forum Bağımlısı
Başlık
23
Tepki
2.084
  • Başlık sahibi Başlık sahibi
@enes savaş

Tabiki herkes beğendiği video'yu paylaşabilir,bizde büyük bir zevkle izleriz..

Bende yönetime sordunuz sanmıştım..

Berke

Road Bike Cyclist
Başlık
59
Tepki
9.228
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bu makine beni öldürüyor müthiş bir şey ama parası da müthiş 13.589 TL :(

• Beğen
Tepkiler: Çağlayan

meseduzu

Forum Bağımlısı
Başlık
33
Tepki
399
Bisiklet
b'Twin

bu herifin sonu belliydi saten videonun sonunda da olan oluyo izleyin bana hak vericeksiniz bisiklete neler yapıyor neler sonrada bisiklet ona yapıyor.

Başlık
3
Tepki
32

Video çok hoşuma gitti sizce yapmak için neler yapmış olabilir tahminimce lastiklerin havasını epeyi şişirmiş birazda kabak lastik ile hızda birleşince sonuç muhteşem :)

• Beğen
Tepkiler: enes savaş
Yukarı Alt