Günün Fotoğrafı

BF Okuru

Üye
Kayıt
2 Şubat 2005
Mesaj
8
Tepki
18
Arkadaşlar merhaba,

diğer konu arşive alınacağı için artık bu konu başlığından devam ediyoruz. Konuya başlarken hatırlatmamız gereken birkaç noktayı vurgulayalım;

  • Konu içeriği başlıktan da anlaşılacağı üzere "Fotoğraf", yani bu başlık altında sadece; fotoğraf/resim/illüstrasyon/karikatür/çizim vesaire gibi görseller paylaşıyoruz. Bu etiketlerle ilgili ayrıca fotoğraf konusu açılmasına gerek yok, lütfen paylaşımlarınızı bu başlık altında yapınız. Ayrıca kendi çektiğiniz fotoğrafları da lütfen bu başlık altında paylaşınız.
  • Herhangi bir paylaşıma yorum yapmak istiyorsanız lütfen kullanıcıyla özelden iletişime geçiniz, bu konu başlığı altında yorum, sohbet, eleştiri vesaire yapmıyoruz ve böylece konuyu kirletmiyoruz. Özellikle bununla ilgili lütfen ama lütfen yaptırım uygulamak zorunda bırakmayın bizleri sizlerden rica ediyoruz.
  • Bir mesaj içerisinde lütfen en fazla 1 fotoğraf paylaşalım, yani aynı mesaj içerisinde 1 taneden fazla fotoğraf paylaşmıyoruz. Bu başlık altında ve diğer fotoğraf başlıklarında mümkün olduğu kadar günde sadece 1 mesaj paylaşmaya çalışınız.
  • Farklı konularda paylaştığınız fotoğrafları lütfen tekrar bu başlıkta da paylaşmayınız. Aynı fotoğrafları 3,4 konu başlığı altında görmek istemiyoruz, böylelikle forum veritabanını boş yere kullanmıyoruz.
İçerik olarak dolu dolu, keyif alacağımız bir başlık olur yine umarım, iyi forumlar dilerim.
 
Scudo

Cemal Ç.

Sadece sürüyorum. 😒 𐱅𐰇𐰼𐰰 🚵‍♂️🚴‍♂️
Kayıt
28 Nisan 2016
Mesaj
4.726
Tepki
20.031
Yaş
36
Şehir
France/Nord ☆ İzmir ☆ Afyonkarahisar/Dinar
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Diğer
Bisiklet var binersen, kadans çevir istersen... diye şöyle bir gireyim konuya.
Screenshot_20210430-235704_Instagram.jpg
 

ÆSir

Dora Otomotiv Yedek Parça
Kayıt
9 Haziran 2020
Mesaj
453
Tepki
1.524
Yaş
29
Şehir
Karaman
İsim
Emre
Başlangıç
2001—02
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
IMG_20210502_162214.jpg


Lastik patlamasın diye zırhlı lastik aldım. Şansa yanaktan diken girmiş. Bereket iş yerime yakındım yapmayı denedik olmadı, şimdi servis bekliyoruz. Evde tamir edeceğiz.
 
Yukarı Alt