"Günün Fotoğrafı" vol.4

Ömer Murat

Yönetici
Kayıt
3 Şubat 2016
Başlık
23
Mesaj
4.891
Tepki
33.282
Şehir
Antalya
Arkadaşlar merhaba,

diğer konu arşive alınacağı için artık bu konu başlığından devam ediyoruz. Konuya başlarken hatırlatmamız gereken birkaç noktayı vurgulayalım;

 • Konu içeriği başlıktan da anlaşılacağı üzere "Fotoğraf", yine etiketlerde de belirtildiği üzere sadece fotoğraf/resim/illüstrasyon/karikatür/çizim vesaire gibi görseller paylaşıyoruz.
 • Herhangi bir paylaşıma yorum yapmak istiyorsanız lütfen kullanıcıyla özelden iletişime geçiniz, bu konu başlığı altında yorum, sohbet, eleştiri vesaire yapmıyoruz ve böylece konuyu kirletmiyoruz. Özellikle bununla ilgili lütfen ama lütfen yaptırım uygulamak zorunda bırakmayın bizleri sizlerden rica ediyoruz.
 • Bir mesaj içerisinde lütfen en fazla 1 fotoğraf paylaşalım yani aynı mesaj içerisinde 1 taneden fazla fotoğraf paylaşmıyoruz.
 • Farklı konularda paylaştığınız fotoğrafları lütfen tekrar bu başlıkta da paylaşmayınız. Aynı fotoğrafları 3,4 konu başlığı altında görmek istemiyoruz, böylelikle forum veritabanını boş yere kullanmıyoruz.
İçerik olarak dolu dolu, keyif alacağımız bir başlık olur umarım, iyi forumlar.

190325
 

En beğenilen 5 mesaj

  Kaan.Özçelik

  Forum Bağımlısı
  47
  Dün Vezirhan-Gölpazarı arası rampayı tırmanırken ağaç altında mola verdik. Biraz sonra rampa aşağı bir minibüs yanaştı, soğuk su ve soğuk maden suyu ikram etti ve dönüp rampa yukarı devam etti. Bizi görmüşler, içleri elvermemiş, dönüp geri gelmişler. Ne varsa Anadolu insanında var...IMG_20190628_130546.jpg

  mknxx

  Üye
  37
  360km tur sonunda eve dönüş :)
  İstanbul - Yalova - Bursa - Bandırma - Biga - Lapseki - Çanakkale

  IMG_20190407_061538_326.jpg
Yukarı Alt