Günüm zehir oldu

Tepki
42
Bisiklet
Trek
Bu sabah saat 6.30 da evden çıktım. Aklımda ilk defa 100 kilometreyi geçmek vardı. Daha 10 dakika olmadan Rumelihisarı'nda iki köpek kovalamaya başladı beni. Aynı yerde birkaç sefer köpek kovalamıştı, şimdiye kadar hep hızlanarak geçmiştim. Ama bu sefer nasıl becerdiyse yaklaşık 30 km hızla giderken biri baldırımdan ısırdı.
Isırınca rahatlayıp bıraktılar. Önce Baltalimanı, sonra İstinye Devlet Hastanesi aciline gittim. Tetanoz ve kuduz aşısı oldum. Muhtemelen kuduz aşısı olmaya devam edeceğim. Bacağım o kadar hızlı dönerken bir köpeğin ısırabileceğini düşünmezdim. Aklınızda olsun yapabiliyorlar.:confused:
Şu an ısırıldığıma değil, bu güzel havada evde oturmak zorunda kaldığıma üzülüyorum. Neyse kafanızı daha fazla şişirmeyeyim, herkese iyi pedallamalar...:)

• Beğen
Tepkiler: tt2000
Scudo
Tepki
2
Bisiklet
Merida
Çok geçmiş olsun. ..giden otomobilin lastigini isiran köpek gördüm ..ucuz atlatmissiniz ..acil şifalar. ..

• Beğen
Tepkiler: Hasan Çabuk
Tepki
42
Bisiklet
Trek
@TOLGA TUMAY

@Umut Kılınç37

Sağolun, inşallah başka kimsenin başına gelmez.

ali kıran

Üye
Tepki
7
bende belgrad dönüşünde böle bişi yaşamıştım.keşke inip bisikleti köpekle aranıza almayı deneseydiniz, bu sırada bağırmak ayağını yere vurmak, elinde taş varmış gibi savurmak (bisikleti silah olarak kullanmak vs) etkili oluyor.geçmiş olsun

• Beğen

Ömer Ertuğ

Aktif Üye
Tepki
105
Bisiklet
KTM
Çok geçmiş olsun. Her şeyde bir hayır vardır diyerek canınızı sıkmaktan vazgeçin bence.

• Beğen

bülent samsunlu

Forum Demirbaşı
Tepki
663
İsim
Bülent SAMSUNLU
Başlangıç
1993—94
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
çok geçmiş olsun...

• Beğen

İlyas Demirtaş

Aktif Üye
Tepki
43
Bisiklet
Merida
Çok geçmiş olsun ...

Bende birazdan bisiklet almaya gideceğim.
Sarıyerde otuyorum. sahil şeridinde gitmeye korkar oldum yaşadıklarından sonra .

Ali bey' yönteminiz aklımda kalacak :)

• Beğen

Gokalp Gokmenler

Forum Bağımlısı
Tepki
348
Bisiklet
Giant
Şu sokakta başıboş dolaşan köpeklerin hepsine uyuz oluyorum. Bence hepsi toplanıp sokaklar köpeklerden arındırılmalı. Bu sokak köpeklerini kaldırmak için en ufak bir çalışma yapıldığı anda bu hayvansever denilen kişiler ortalığı ayağa kaldırıyorlar. Aslında bu sokak köpeklerinin hepsini toplayıp bu hayvanseverlerin üzerine salacaksın bak o zaman içlerinde hayvan sevgisi kalıyormu. Hayvanları, özellikle kedileri bende çok severim ama köpek tehlikeli hayvan, sokakta hele tek başına olması kesinlikle kabul edilemez. Sanada çok geçmiş olsun bu arada.

Ahsen Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
588
Bisiklet
Dahon
çok geçmiş olsun. kazada yapabilirdiniz o sırada.
bu gibi durumlarda soğuk kanlı olup kesinlikle ortamdan hızla uzaklaşmak yerine bisikletten inip yürüyerek gitmek gerekir. böyle yaptığınızda o azgın cesaretli köpek azda olsa uysallaşıyor ve sizden korkuyor yaklaşmaya çekiniyor.

• Beğen

savaszengi

Üye
Tepki
69
ben oldukça yüksek sesle bağırarak köpekleri kaçırabiliyorum ama bazen işe yaramıyor. geçen 2 pitbull cinsi köpek gördüm sahipleriyle beraber yürümelerine rağmen ürkerek yoldan çıkıp arazideki bir yükseltiye çıktım. çıktıktan sonra nasıl çıktım ben buraya diyede şaşırdım. köpek kovan düdükler varmış kullanan varmı işe yarar mı nerden nasıl ediniriz bu köpek mevzuu benimde başımı ağrıtıyor. bazısı oyun oynamaya çalışırken bazısı hakkatten saldırıyor ayırt etmek oldukça güç

• Beğen