GÜNEY AFRİKALI GEZGİNLER için yardım!

karatren

Aktif Üye
Tepki
114
dün armutlu esenköy arasında tur yapan bir çifte rastladım. Güney Afrika'dan yola çıkmışlar.Suriyeden sonra İskenderundan Türkiyeye giriş yapmışlar. Ters istikametlerde karşılaştığımız için beraber pedal çeviremedik. Ben Gemlik tarafına devam edecektim,onların planı yalovadan feribotla bugun yada yarın İstanbul ' a giriş yapmaktı. karadeniz üzerinden Gürcistana geçecekler,hedef ÇİN.İsimleri yanlış hatırlamıyorsam Ernest ve Lilian, ben telefon numaramı verdim ve İstanbulda beni mutlaka aramalarını soledim. benden ozellikle tamirci konusunda yardım bekliyorlar. sultanahmet civarında konaklayacaklar. Arkadaşlar benim aklıma Beşiktaşta BİKEandOUTDOOR geldi ben hep orda yaptırıyorum tamir işlerini, sirkecide ASLI bisiklet tamir işide yapıyormu? siz ne tavsiye edersiniz??
bu arada 1 hafta kadar İSTANBULda kalmayı planlıyorlar. Herhangi bir konuda(gezme konaklama bisiklet...) yardımcı olmak isteyen yada bu çiftle tanışmak isteyen varsa heberleşelim. istanbuldan sağsalim problemsiz yolculayalım misafirlerimizi. saygılar...

not: aynı konuyu uluslararası turlar bolumune de açtım ama daha çok kişiye ulaşabilmek için burayada ekliyorum

Scudo

bicycle16

Forum Demirbaşı
Tepki
332
(link) un değerli yetkilileri ilgili kişilere (misafirlerimize)yardımcı olurlar kanısındayım saygılar