Güneş Kremi

Konu, 'Bisiklet Püfleri' kısmında Speker tarafından paylaşıldı.

1. Speker

Speker Aktif Üye

Seviye:
    Selamlar,

Güneş kreminin gerekliliğini tartışmamıza gerek yok.

Devamlı yanımızda taşımakta bir çözüm ama ebatları yüzünden ağırlık ve yer işgali sorunları oluyor.

Pratik çözüm ; sezonluk güneş yağınızı alırken, 'tester' tabir edilen küçük ebattaki örneklerinden talep edin. Eczacıların çoğunda mevcut ve sorduğunuzda bir kaç tane örnek verebiliyorlar. Başka bir alışveriş esnasındada eczanenizden isteyebilirsiniz.

5 ml'lik küçük tester'ları bisikletinizde veya çantanızda bulundurmanızı tavsiye ederim.

Sadece yüzünüze kullanırsanız 1 tester size günlerce yeter. genel kullanırsanız bir kaç tur yeter.

Saygılar,
    Sinan

Haşim Okyay ve Hakan Yazman bunu beğendi.
  2. Ahmet Gürkan

Ahmet Gürkan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    evet ya güneş kremi şart... geçen hafta şehir içi 4-5 saat çıktım, hava 30 derece tabi... eve geldim pancar gibi olmuşum, çaktırmadan yanmışım be :)

İlginizi Çekebilir

upload_2017-5-5_23-31-12.png
Amerikalı Amber Neben kadınlarda TT kraliçesi. 15 yıllık geçmişinde 2 Olimpiyat, 2 Dünya, 2 Ulusal ve 2 Pan American şampiyonluğu bulunuyor. Amber hakkında daha fazla bilgiyi kendi sitesinden...
2015-04-02 15.34.08.jpg
Arkadaslar yaklasik 10 dk once arkadas ile okul cikisi eve gelirken azicik dikkatsizlik ve sov yapma derdinden oturu 10 km ile giderken pat diye yan dustum. Bisikletin gidonunu arkadas tuttu onun...
bisiklet program.jpg
Merhaba, Uzun süredir spor salonunda disiplinli çalışmama rağmen kilo veremiyordum. Kas kütlemi ciddi oranda artırmama rağmen yağ yakma ile ilgili sıkıntılarım vardı. Bu sıkıntının ana kaynağı...