Grint sorunu

barışveçelik

Forum Bağımlısı
Tepki
407
Arkadaşlar mermere falan double grint atınca ön jant telleri sürtünüyor ve çok zarar veriyor tellere sürtmemesi için napmam lazım hub gard bulamadım .

Scudo

boxtubing

Daimi Üye
Tepki
257
double grint atmaman lazım barış :):) şaka şaka bmxle ılgılenıo olsam sorununa mutlaka bı cozum bulurdum kardesım.

doctr

Üye
Tepki
3
düz dizim jant street için çok sağlıksız akordu kolay bozuluyo

Tepki
11
göbek kısmında göbek miline takılan küçük pul yerine daha geniş ve kalın pul gibi yuvarlak bi demir parçası bulabilirsen olur galiba bizim burda arklar bmx e öle yapıyorlar inş. işine yarar

barışveçelik

Forum Bağımlısı
Tepki
407
Bi çözüm yaptm kendim Muslugu duvara baglarken arasına konulan parçayı ezdim düzenledim janta oturtturdum simdi mil yalama yarın mil alcam takıcam bakalm ise yariycakmı büyk ihtimal olcak

Tepki
42
wallaha dostum ben daha bir türlü anlam weremedim bu millerin sürtünmesine bende atıroum ama bir tek telime zarar gelmedi :S yani smit double fak etmior atıorum hiç birşey olmuor yani... bence siz ön tarafı mermere çok yanaştırmıyorsunuz... ben tam yanaştırıorum dikkat ettim. yani sizde tam yanaştırmaz iseniz birşey olmaz :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@özbek dinç

bi kusur oldugunun farkindasin kusura bakma demissin hadi diyelim kusura bakmadi, olabilir normal kusur islemen.peki bmxci olamiyacagina nerden karar verdin bunuda soylermisin? peki diyelim ki bmx ci olamadi "sen en iyisi hala 4 tekerlek takil" diyerek ne demek istedin baris hic 4 teker takilmadi fakat sen gormus bilmis gibi diyorsunki hala 4 tekerlek takil diyosun gerci gorseydin onu bisikletiyle gorurdun ve bmxci olup olamiyacagini kendin dusunup anlayabilrdin diye saniyorum ama dusunebilirmisin bilmiyorum.ve bide seyi merak ediyorum bmxci olamayanlar 4 tekerlek takilmak zorunda mi ya bmx ya da 2teker yasagi diye birsey mi var arkadas ya sen tuhaf bi arkadassin ya da.. ya da sini bilmiyorum bence sen tuhaf bi arkadassin.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@burnout_54

sen istersen bi metin belgesine ya da benzeri birseye kopyalayip aralarda entera basarak paragraf yapabilrsin birader ama yok yapamam diyorsan ve okuyabilmen icin illa paragraflara ayrilmasi gerekiyorsa bosver sen okumasanda olur :)

furkann34

Üye
Tepki
11
bi kusur oldugunun farkindasin kusura bakma demissin hadi diyelim kusura bakmadi, olabilir normal kusur islemen.peki bmxci olamiyacagina nerden karar verdin bunuda soylermisin? peki diyelim ki bmx ci olamadi "sen en iyisi hala 4 tekerlek takil" diyerek ne demek istedin baris hic 4 teker takilmadi fakat sen gormus bilmis gibi diyorsunki hala 4 tekerlek takil diyosun gerci gorseydin onu bisikletiyle gorurdun ve bmxci olup olamiyacagini kendin dusunup anlayabilrdin diye saniyorum ama dusunebilirmisin bilmiyorum.ve bide seyi merak ediyorum bmxci olamayanlar 4 tekerlek takilmak zorunda mi ya bmx ya da 2teker yasagi diye birsey mi var arkadas ya sen tuhaf bi arkadassin ya da.. ya da sini bilmiyorum bence sen tuhaf bi arkadassin.
aynen kardeşim katılıyorum :in:

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@eraytskrn

onu yapmak benim değil senin görevin. boş tartışma içerikli yazıları okumam zaten, bunda ve birazdan yazacaklarında olduğu gibi.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@burnout_54

hic de gorevim degil arkadas ben tek paragraflik birsey yazdim tamam mi ve bos tartisma icerikli yazilar yazmadim benim senle ya da baskasiyla tartisma gibi bi niyetim yok benim konusma tarzim boyle anlatabiliyomuyum.
aslinda senin yazdiklarin bos tartisma icerikli oluyo biraz da neyse.