Göztepe

Tugfox

Forum Bağımlısı
Tepki
1.218
Sevgili forum sakinleri uzuuuun bir aradan sonra tekrar aranizdayim.. Universiteye hazirlik doneminde iyice kopmustum buralardan.. bu sene bir sanssizlik yasadim buyil tekrar hazirlanacagim ama bu yil forumdan kopmayacagim daha rahatim..

uzun vadeli planlarim arasinda yer alan bisiklet alma faslina nihayet sezon sonunda da olsa gelmis bulunmaktayim.. Gursel Bey ile mail yolu ile yaptigim temaslar sonucu fiyat&performans oranlarini uygun buldugum Sedona Borla'yi almaya karar verdim. insallah en kisa surede bu bisikletin sahibi olur fotograflarini sizlerle paylasirim, degerli goruslerinizi alirim.

Herkese tekrardan merhabalar, cok ozlemisim forumu:)

Saygilar
Tugberk Tezel
tugberktezel@msn.com

• Beğen
Tepkiler: nuriaktürk
Scudo

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.806
Kardeşim hoşgeldin tekrar aramıza..
Yeni bisikletine inşallah en kısa zamanda kavuşursun.
Kazasız belasız sürüşler...

Sevgiler...

• Beğen
Tepkiler: Tugfox

Tugfox

Forum Bağımlısı
Tepki
1.218
Hosbuldum Serkan Abi tesekkur ediyorum, senin de yeni bisikletin hayirli olsun super secim yapmissin, saglikli gunlerde pedallaman dilegiyle:)

• Beğen
Tepkiler: Serkan Taşdelen

Tugfox

Forum Bağımlısı
Tepki
1.218
@Önder

Cok tesekkurler, hosbuldum :)

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.806
@burnout_54

Aldım kardeşim. Akşama fotoğraflarını koyucam foruma...

Sevgiler...

Özcanak

Forum Demirbaşı
Tepki
522
Hoş geldin kardeşim.. geçen gün msn'den yazmıştın sanırım. Bu kadar özletme kendini.. Hadi yine hayırlı olsun mu diyim? yoksa Forum başında geçireceğin ardı arkası kesilmeyen saatler için geçmiş olsun mu deyim :confused: ne deyim :7:

En iyisi yine, yeniden hoş geldin diyelim

• Beğen
Tepkiler: Tugfox

Tugfox

Forum Bağımlısı
Tepki
1.218
@Özcan

cok tesekkurler, ozlemisim forumdaki herkesi evet msnden de yazmistim merhaba diye:)

ben hayirli olsun'u kabul ediyim cunku bu forumda ne kadar zaman gecirirsem o kadar sey ogrenirim demektir:)tekrar tesekkurler, hosbuldum:)

Tugfox

Forum Bağımlısı
Tepki
1.218
@ÇARŞIIIIIIII PLATOON

Cok tesekkurler ama ufak bir duzeltme yapiyim ben Sedona SD771 aldim:) Baslarda Borla almayi dusunuyordum fakat sonra SD771in kadrosu cok hosuma gitti ve SD771 aldim:) Cok memnunum bisikletimden tesekkurler :)

burak92

Üye
Tepki
0
bende bisikleti yeni aldim ve haftada 4 gun antremanim var fenerbahce dereagzinda benm ev ciftehavuzlar=ozel istege cok yakin= son 2 haftadir boyle gidiorm antremana ve kendimi gelistiriyorum gezilerede artik kein katilicam cok sabirsizlaniorm cagri abi ye de slm

a-simetri

Daimi Üye
Tepki
168
merhaba burakcim. sana bahsettigim gibi bisiklete binerken bulunmasi gereken kask alinmasi gerek sana. ayrica eldiven...
bunlar tamamlanincaya kadar ortalikta fazla dolasma.:) bir isi hakkiyla, gereği gibi yapmak gerek. gorusmek uzere...

burak92

Üye
Tepki
0
tamam cagri abi ben bugun eldiveni alicam ama kaski senle aliriz olmassa km felan taktircam hep bi de tekeride yaptircam

N

nomercy

Misafir
Merhaba,

Göztepe'de oturuyorum.Hafta sonu özellikle pazar günü -sabah erken saatlerde- caddebostan sahil yolunda bana eşlik edebilecek bisiklet arkadaşı arıyorum.

Teşekkür ederim.Herkese keyifli sürüşler dilerim.

S

Sedat Şencan

Misafir
bilenler için eminim çok basit bir bilgidir ama ben viteslerin ne anlama geldiğini bilmiyorum. mesela küçük 2. büyük 6. viteste ben maksimum 12 km. yapabilirim anlamınamı geliyor? teşekkürler.

SametAksuoğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
457
zincir önde 2 arkadada 6ıncı çarkdaysa bu senin maksimum 12 km yapabileceğin değil de 12. viteste olduğun anlamına geliyor.

öndeki çarklar ve çarklara bağlı pedal kolunun oluşturduğu yapıya "aynakol"diyebilirsin,

arkadaki "çarklar" ya da arkadaki "dişli"lereyse forumda "arka kaset" de dendiğine şahit olabilirsin. aslında kaset derken ordaki her bir dişli kümesini kastediyoruz,

yani soruyu şöyle toparlamak daha doğru bir yaklaşım olabilir;

\zincir aynakol tarafında 2, arkadaysa 6. kaset üzerindeyken oluşan kombinasyon ne anlama gelir?