Göynük-Nallıhan-Beypazarı-Ayaş üzerinden Ankara… 2. Gün (16.08.08)

Süleyman Şatır

Forum Bağımlısı
Tepki
2.733
@Timukan Karaca
Timukan Hanım merhaba…
İlginiz için çok teşekkür ediyorum… Bu gezimizi 2008’in çok sıcak bir Ağustos ayında gerçekleştirmiş Kemal Tecimen ve Necati Bilgen ile birlikte, Alifuatpaşa - Taraklı - Göynük - Nallıhan - Çayırhan - Beypazarı - Ayaş üzerinden Ankara’ya gitmiştik… Güzel bir geziydi, daha doğrusu güzel bir maceraydı… Tekrar teşekkürler…

Görüşebilmek dileğiyle…

• Beğen
Tepkiler: Timukan Karaca
Scudo

Necati Bilgen

Daimi Üye
Tepki
793
Geçen gece rüyamda değerli arkadaşım rahmetli Sülayman Şatır ı görmüştüm. Onunla ve Kemal Tecimen le en son bu turu gerçekleştirmiştik.
Onunda daima güzel anlatımıyla ve şimdi çok değerli bir anı olan çektiği fotoğrafları görüp bıraz olsun hasret gidermek ve rahmetle anmak için bu geziyi seyretmek hatıraları tekrar hatırlamak için furumu açtım.
Onunla çok güzel uzun turlarda beraber olmanın keyfini karşılıklı yaşamıştık. İyiki de yapmışık,ömrünün bu kadar kısa olmasına hala inanamıyor ve onu çok ama çok özlüyorum. Onun aramızdan ayrlıması,benimde hastalığım sebebiyle artık gezilere gidememle bu bisiklet sevdası bitmişmiydi,
Evet galiba da öyle oldu. Şimdi bu forumlarda eskil gezilerimizi seyrederek ve arkadaşları takip ederek avunuyorum

Süleymancığım sana allah rahmet eylesin,kabir rahatığı versin.Bu Bisiklet Forum var odukça herkes seni hatırlayacak ve anacak..

naz34

Forum Bağımlısı
Tepki
1.120
Bisiklet
Carraro
@Necati Bilgen

Necati bey,
sağlığınıza duacıyım..

Güler yüzüyle belleğime yer eden Süleyman Şatır arkadaşımızın ruhu şadolsun..Daima kalbimizde yaşıyor olacak..

Süleyman arkadaşımızı zamansız kaybetmek gerçekten çok acı verdi bizlere, sevenlerine.. En son bir araya geldiğimiz bir etkinlikte,
gidelim diye konuştuğumuz Trakya turu vefatı nedeniyle kısmet olmadı..
Sevgili arkadaşımızı yad etmek için sevenleri bir araya gelip tur düzenlenler belki..

Bisikletforum yönetici arkadaşlarımıza bir ÖNERİm var:

Sevgili arkadaşımızın, yapmış olduğu ve forumda bizlerle paylaştığı tüm gezi-tur içerikli konular;

" 03 Ekim 2010 tarihinde kaybettiğimiz SÜLEYMAN ŞATIR" ın anısına " konu başlığı altında bir araya getirilse,

hem yaptığı paylaşımlarla foruma güzellik katan arkadaşımıza vefa borcumuzu ödemiş,
hem de bisi.severlere güzel bir gezi rehberi oluşturmuş olmaz mıyız...?
(hatta sabit konu olarak da tanımlanabilir)

Bilmeyenler için:
Süleyman arkadaşımız aynı zamanda ; sinema basınının sevilen yazarlarından, sinemam.net web sitesi editörüydü..
03 Ekim 2010 Pazar günü sabaha karşı kalp krizi geçirerek hayata veda etti.
.
.

naz34

Forum Bağımlısı
Tepki
1.120
Bisiklet
Carraro
03 Ekim 2010 Pazar günü sabaha karşı kalp krizi geçirerek hayata veda eden sevgili arkadaşımız SÜLEYMAN ŞATIR 'ın bugün doğum günü..( 27 Nisan )

Bizlere veda edeli yedi ay olmuş, zaman nasıl da geçiyor..
Yaşıyor olsaydı, kimbilir hangi güzergahta olacaktı, hangi yörenin güzelliklerini o güzel sunumuyla , bizlerle paylaşacaktı kimbilir..

İyi ki doğdun, iyi ki arkadaşımız oldun, Süleyman Şatır arkadaşım, mekanın cennet olsun...

"Bisikletforum yönetici arkadaşlarımıza naçizane ÖNERİmİ tekrarlıyorum..:in:

Sevgili arkadaşımızın, yapmış olduğu ve forumda bizlerle paylaştığı tüm gezi-tur içerikli konular;

" 03 Ekim 2010 tarihinde kaybettiğimiz SÜLEYMAN ŞATIR" ın anısına " konu başlığı altında bir araya getirilse,

hem yaptığı paylaşımlarla foruma güzellik katan arkadaşımıza vefa borcumuzu ödemiş,
hem de bisi.severlere güzel bir gezi rehberi oluşturmuş olmaz mıyız...? "

.
.