Görme engelliyim ve İzmir'de bisiklete binmek istiyorum.

Scudo

NEVRES KME

Forum Bağımlısı
Tepki
1.510
Bisiklet
Specialized
@bekir aydoğmuş

Merhaba Bekir bey,

Kısmetse 5 nisan günü İzmir de olacağım. Sizinle tanışıp sohbetimizi paylaşmak isterim.
pedaldaşlar ile birlikte.
görüşmek dileğiyle
selamlar
Nevres

(link)

• Beğen
Tepkiler: Tahir Keskin

A.Aşkar

Forum Demirbaşı
Tepki
311
Bisiklet
Carraro
@bekir aydoğmuş

Abi kişisel sorunlarım oldu.Bir süre bazı şeylere ara verdim , bisikleti ve bir çok eşyamı satıyorum :( Yazın yapacağım tur ve onun için yapıcak olduğum hazırlık turlarıda yalan oldu.Hepten her şey boka battı yani öyle söyleyim

Tepki
63
Bisiklet
b'Twin
Teşekkürler Bekir bey, hepimize örnek oldunuz. A.Aşkar bey sizede teşekkürler ve geçmiş olsun. Umarım en kısa zamanda durumu toparlarsınız.

Hamit E.

Forum Bağımlısı
Tepki
356
Bisiklet
Mosso
Arkadaşlar yokmu tandem tecrübesi olan hic???
Yardımcı olalım.
Bede katılıp öğrenmek isterim

LG-P500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Tepki
90
İstanbuldan Cumartesi günü pedallamaya gelen Nevres hanı ve Barış bey ve izmirden katılan arkadaşlarımızla beraber, Cumartesi günü Bostanlı Balıkcı kavesinde kavaltımızı yapdıktan sonra merak etdiğim sasalı bisiklet yolundan gurupla beraber, kiralamış olduğumuz tandem bisikletle sasalıya kadar gidip geldik. izmirde ikinci turumuda gerçekleştirmiş bulunmaktayım yaklaşık 30 km yol yapmış bulunmaktayım. izmirde imkanlarım ölçüsünde elimden geldiğince turlarımı yapmaya devam edeceğim. bisiklet turu yapan arkadaşlarlada tanışıp sohpet etmek ve guruplarına katılmaya çalışacağım.

Cenk Yiğit

Daimi Üye
Tepki
53
Bisiklet
Merida
@bekir aydoğmuş

Hocam izmir'de aktif bisiklet grubu çok ama tandem bisiklet ile katılabilecek olanlar sınırlı.Pazar günleri Tansaş'la bisikleti pazarlar etkinliği tam size göre aslında orada fazlaca arkadaşımızın bisikleti yok ve kiralayarak geliyorlar . Daha önce hiç tandem kullanmadım ama türk milleti felsefesi ne kadar zor olabilir'ki diyorum müsait olduğunuz vakitlerde yardımcı olmak isterim.Bostanlı'dan karşıya geçerek duruma göre inciraltı-gaziemir-konak-bornova rotalarından gidiyorum . Ama karşı tarafdaki sahil çalışmaları yüzünden herşey delik deşik inşaat durumunda tandem ile pek sürüş zevki vermeyecektir . Gelecek hafta içerisinde isterseniz Sasalı'dan sonraki kuş cenneti rotasına doğru gidebiliriz

NEVRES KME

Forum Bağımlısı
Tepki
1.510
Bisiklet
Specialized
@bekir aydoğmuş

Sizinle tanışmak ve birlikte pedallamak çok hoşdu gerçekten. Barış Yazıcı arkadaşımında ilk deneyimiydi tandem bisiklet. Ama çok güzel başardı. Hiç sorun yaşamamak hepimiz adına güzeldi.
Uzun yıllar pedallaman dileğiyle sevgili pedaldaşım.

• Beğen
Tepkiler: Çağlayan
Tepki
90
ilginize teşekür ederim. hafta içi çalışıyorum, ben hafta sonlarıda bazen musait olmuyorum. oyüzden sık çıkamıyorum. özelden iletişim bilgilerinizi gönderirseniz ikimizinde musait olduğu birgün olabilir.

@NEVRES KME

cesaret ve güven olursa başarı gelir. gurubumuzun tamamı neşeli ve pozitifdi buda turumuzu güzelleştirdi

@NEVRES KME

cesaret ve güven olursa başarı gelir. gurubumuzun tamamı neşeli ve pozitifdi buda turumuzu güzelleştirdi

Cenk Yiğit

Daimi Üye
Tepki
53
Bisiklet
Merida
@bekir aydoğmuş

Anladım hocam telefon numaram ve mail adresimi gönderdim . Facebook hesabınız var ise mail adresimle arama yaparak eklerseniz sizi tansaş grubuna eklerim oradan size kesin eşlik etmek isteyecek arkadaşlar çıkacaktır . Bende vardiyalı bir sistemde çalışıyorum tatil günlerim farklılık gösterebiliyor değişik saatlerde size uyuyor denk gelebilirim :) Aramaktan ziyade whatsapp'a telefona buraya mail adresime yazabilirseniz hemen geri dönüş yapabilirim

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@bekir aydoğmuşSeni seviyorum dostum kendine iyi bak lazımsın sen bu hayata:alkis:

NEVRES KME

Forum Bağımlısı
Tepki
1.510
Bisiklet
Specialized
@sezer16

Sezer,
yanımızda olmanı isterdim ama üzülme hep senden bahsettiğim için aramızda gibiydin :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Gerçekten tanışmayı çok isterim .Senin tandem türkiyede çok sınırlı kullanıcısı olan bir dal benim de çok yapmak istediğim bir tarz umarım hayat bizi bir yerde kesişitirir de yaşadığımızın farkına varırız.Kendine ve sevdiklerine iyi bak dostum seninle pedalllayacağım bunu unutma ben idee fixe si olan bir adamım takıntılarım da var sana taktım yandın sen:D

NEVRES KME

Forum Bağımlısı
Tepki
1.510
Bisiklet
Specialized
@sezer16

:D
Ben bu işi çözerim Sezer,
Ben de ikinize taktım
Hadi bakalım :))))

Tepki
90
yaz gelsin istanbula misafirliğe gider birde tandem kiralar istanbul kazan biz kepce dolaşırız. samimiyet olduktan sonra gerisi gelir takmaya gerek yok. çantalarımıza dolduru nevaleyi başlarız turlamaya. gerçekden tandemin kendine has bir güzelliği oluyor, herkezi tanmasını tavsiye ederim. rampalar hariç zorlanmada olmuyor

• Beğen
Tepkiler: NEVRES KME

NEVRES KME

Forum Bağımlısı
Tepki
1.510
Bisiklet
Specialized
@bekir aydoğmuş

İşte bu ya harikasın sen adamım :) :in: :alkis:

Furkan B.

Aktif Üye
Tepki
90
Bisiklet
Geotech
Bekir bey bu istediğiniz ve azminiz muhteşem. Yazıyı okurken içimde tarif edemediğim bir duygu oluştu. Size eşlik eden arkadaşlara da binlerce selam olsun. Ankara'da durum nedir bisiklet kiralanabilen yer var mi bilmiyorum ama eğer böyle tur yapmak isteyen arkadaşlar varsa seve seve gerçekleştirmek isterim, ve bu konu da yayginlasmali bize ulasamayana biz ulasmaliyiz

HTC Desire X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Çağlayan

Barıs Yazıcı

Aktif Üye
Tepki
81
Bisiklet
Salcano
@bekir aydoğmuş
Selam Bekir bey, sizin ve tüm katılan arkadaşların sayesinde harika bir gün geçirdik. Tandem faslı ise ayrıca zevkliydi. İtiraf edeyim Tandem bisikletde neyin nesi diye düşünürken kendimi bir anda sizle beraber pedallarken buldum. Sizle pedallayacağımız her organizasyonda bundan sonra yol arkadaşınız benim. Tandem bisiklet tecrübesi olmayan arkadaşlar hiç çekinmesinler bana kendi bisikletim kadar rahat geldi. Kiralamak isteyenler içinde İzmir-Bostanlı Kadans bisiklette mevcut.Bekir bey İzmir'i keşfettik birde tarif veriyoruz.

NEVRES KME

Forum Bağımlısı
Tepki
1.510
Bisiklet
Specialized
@Barıs Yazıcı

Barış,

Bundan sonraki şehirler içinde yol arkadaşlığını ben yapacam :))))

• Beğen
Tepkiler: Barıs Yazıcı