Gore-Tex Rüzgarlık,Kışlık üst forma,mevsimlik uzun tayt

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
Elimdeki fazla kıyafetleri değerlendirmek adına satışa koyuyorum.En sona koyduğum fotoğraftaki bisiklet kilidi ile kendi yapımım olan ruble tutma aparatı da ürün alan arkadaşlardan isteyen olursa hediye olarak yollanacaktır.(Bir ürün bir hediye şeklinde)

Gore-Tex kumaşlı Löfler rüzgarlık.Suya karşı direnci de test edilmiştir oldukça fazladır ama geçirmez değildir.ben ikinci el aldım bir yıl kullandım ufak tefek yıpranmaları mevcut ama rahatsız edecek bir durumu yok zaten fiyatı da ona göre oldukça uygun tutuyorum 30 lira.Ön taraf arka sırt kısmına göre oldukça kısadır 1.75-180 boyları 70-75 kilolar için idealdir.Ayrıca bilgi olarak oldukça hafifi bir üründür sıkıştırıldığı zaman çok az yer kaplar ve ağırlık yapmaz. Sırtta cebi yoktur.

(link)

(link)

(link)

Kışlık uzun forma.Markası All Active.İçlik ile kullanıldığında soğuk havalara dirençli içliksiz bahar ayları için müsait.Tam boy fermuarlı sırtında 3 cebi mevcut.yer yer ufak tüy toplanmaları var bazı noktalarda ama bunda da rahatsız edici bir durum yok fiyat 25 lira.180-187 boyları 70-80 kilo aralığı için ideal.

(link)

(link)

(link)

Btwin uzun tayt.Takas karşılığı sıfır olarak geldi ben de hiç kulanmadım.Sadece bedeni anlamak için bir defa giydim çıkardım.XL beden 183-187 boyları için ideal.Ped kalitesi düşük.bahar mevsimleri için ideal kış şartlarına tek başına yeterli değil.Sanırım dechatlon satış fiyatı 29 lira ben 20 liraya göndereceğim.

(link)

(link)

(link)

Bunlar da hediye olarak göndereceğim malzemeler.Bir ürün alana bunlardan istediği bir ürünü yollayacağım.

(link)

Fiyatları oldukça uygun tuttuğumu düşünüyorum her türlü takas teklifleri özel mesaj ile değerlendirilir.kargo ücretleri alıcıya aittir.(birden fazla ürün alınırsa ben karşılarım)

Scudo

Tolga Günsezer

Forum Bağımlısı
Tepki
1.060
Bisiklet
Whistle
Kışlık forma benim 170 cm boyuma uygunsa talibim. Cepten mesaj attım.

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
Kışlık forma satılmıştır.yanında ruble tutma aparatı ile birlikte.

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
@Nurhayat Öğüş

Özel mesaj ile bilgi verdim.

Kışlık forma satılmış kargoya verilmiştir.(hediyesi ruble anahtarı)
Uzun tayt satılmış elden teslim edilmiştir.
Gor-tex rüzgarlık haftasonuna kadar rezervedir (ilk mesajı attığı için) haftasonu satış elden gerçekleşmediği taktirde ilana bilgi yazılacaktır.

İlginiz için teşekkürler.

ysufdran

Daimi Üye
Tepki
70
Bisiklet
Cannondale
rüzgarlık hafta sonu satılmazsa ben almak istiyorum, mesaj bekliyorum mumkünse eger.

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
Tüm ürünlerin satışı gerçekleşti teşekkürler.