GoPro Hero 4 Black !

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında İ.Deniz tarafından paylaşıldı.

1. İ.Deniz

İ.Deniz Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Merhaba başlıkta geçen ürünü almayı düşünüyorum. Önerir misiniz ? İstanbul'da ucuza nereden temin edebilirim ? Kullanan arkadaşlar varsa ürün hakkında bahsederse çok sevinirim.

İ.Deniz

İ.Deniz Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    ?

3. ahmet21

ahmet21 Yeni Üye

Adı:
    ahmet can ogan
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    yüksek sınıf action camler den sonyhdr-as100v yi öneririm giriş sınıflarında gopro önde

4. lealtad

lealtad Onursal Üye

Adı:
    Hüseyin
    Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Öncelikle tavsiye etmem. Şu yüzden ki nerede kullanacaksın. Aşırı prof olarak tercih etmeyeceksen eğer 4 silver almalısın. 4 silverla aralarında üst düzey ayarlarda fark var black 2 kat daha iyi. Mesela üst düzey ışıklarda otomatik ayarlamalarda falan. Onun dışında çekim olarak ikiside aynı. Fakat silver hem daha uygun hemde paket içeriğinde dahili LCD ekran var. Tabi bu ekranı her zaman kullanmanı tavsiye etmem şarz ömrünü kısaltır. Teknik özelliklerini resmi sitesinden inceleyebilirsin ama bu ürünleri satan biri olarak eğer örnek vermek gerekirse milli bir sporcu değilsen yada tam anlamıyla hakkını verip snowboard, dalış, paraşüt, dh tarzı extreme sporları üst düzey yapmıyorsan gereksiz black almak

5. ahmet21

ahmet21 Yeni Üye

Adı:
    ahmet can ogan
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    eğer kesin gopro hero 4 black alacaksanız resmi distribütörü marintek güvenerek alabilirsiniz

6. Çağrı Soylu

Çağrı Soylu Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Türkiye ile amazon fiyatları hemen hemen aynı(vergi kargo vs dahil) ama amazondan alınca yanında mutlaka bir paket de hediye ediliyor. Kafa bandı aparatı + 32gb hafıza kartı gibi ya da sörf paketi vs.
    Aklınızda olsun artık Türkiye'ye gönderimlerde amazon vergiyi direk üstüne koyarak hesaplıyor. Checkout aşamasında import fees deposit kaleminde ekliyorlar bunu fiyata. Böylece sipariş verdikten sonra gümrükte ne öderim falan diye düşünmüyorsunuz. Ne para ödüyorsanız o kadara geliyor kapınıza kadar.

Mesela GoPro Hero 4 Black için çıkan fiyat bu
    upload_2015-2-26_19-47-40.png

7. metin mülayimoğlu

metin mülayimoğlu Aktif Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Bence vaktin varsa kesinlikle bekle hero4+ Edition al derim ama alacaksan disbiritör garantili oyuncak hobi den temin edebilirsin.

Makineye gelecek olursak çok güzel acılar elde ediyorsun görüntü güzel A z başarılı makina bende hero3+ aman sakın aksesuar satın alma fena kazık yedim aliexpres al derim şaka gibi aradaki fark kamera tr al aksesuarı yurt dışından getir derim

Emrah Demirci bunu beğendi.
    İ.Deniz

İ.Deniz Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Peki çok teşekkür ederim. Sadece bisiklet, jet ski vs kullanırken değil youtube kanalıma video cekmede de kullanacağım. Silver yeterli gibi o zaman. Peki sizce sony 100v nasıldır silvera göre onuda alma ihtimalim var.

Öyle yapmayı dusunuyorum :) Peki 3+ da ah keske suda olsaydi veya keske su isleri daha iyi yapsaydi dediginiz bi yonu var mi ? Birde ne zaman cikicak 4+ biliyor musunuz ?

9. lealtad

lealtad Onursal Üye

Adı:
    Hüseyin
    Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Sony hakkında bilgim yok. Yanlış yönlendirmek istemem sizi./

İ.Deniz

İ.Deniz Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Onu da dusundum ama sirf sekli icin bi tık uzakta duruyorum. Birde bu sony nin yeni modelleri cikicakmis tarihi ne zaman biliyor musunuz ?

Ürunleri satan biri olarak demissiniz. Silver satıyorsanız özelden mesaj atarsanız ilgilenebilirim :)

11. lealtad

lealtad Onursal Üye

Adı:
    Hüseyin
    Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Go Pro var yalnızca:) Merak ettiğiniz varsa sorun bilgim dahilince yardımcı olurum:)

İ.Deniz

İ.Deniz Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Yeni modelleri demiş yukarıdaki abim ne zaman cıkıcak belli mi ?

13. lealtad

lealtad Onursal Üye

Adı:
    Hüseyin
    Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    4 yeni çıktı. Bikaç ay oldu. Net bilgim yok ama gene belirli bir süre gerekir. Şahsi görüşümde şu bi sezonda iki model çıkartıp kafa karıştırmaz bence

14. metin mülayimoğlu

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Hero 3 ile 3+ bana göre çok fark vardı ara model tatmin eder etmesinde ben bekleyeceğim her yeni model Aralık sonu tanıtılır Ocak sonu tr gelir. Hero 4 İSO yenilik var 4k kullanacağın ekran kartı ve uyumlu olmalı ki pc atıp kendi programında görüntüyü işleyesin. Artı hafıza kartına 64gb 30 veya 45mbs hznda bir kart alman gerek ben 400tl kartı 250 aldım baya alıp veriş yapınca adam indirim yaptı. El gimbal de vr bende 4 eksen ist paylaşırım görüntü çekimi görmen gerek el gimbal diye arat go prone üzerine takıyorsun show başlıyor

İ.Deniz

İ.Deniz Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Metin abi çektiğin videoyu izlemek isterim. Buraya mı koyarsın yoksa link falan verebilirsen ben youtube dan izlerim :)

Peki tesekkur ederim Mart ayında sony satisa cikariyormus yeni kameralarini onlar gelsin bakalım bi silverla karsilastiralim sonra insallah bende alirim bir tane :) Kolay gelsin İyi akşamlar

lealtad bunu beğendi.
  16. SuatYRDGN

SuatYRDGN Üye

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    @Çağrı Soylu
    eğer amazondan ürün alacaksanız "Ships from and sold by Amazon.com" olmasına dikkat edin.
    Çünkü 2 ay sonra vergiyi iade ediyorlar. Hala var mı bilmiyorum ama bana 198$ ödemişlerdi.

Ömer D. ve aeneskral bunu beğendi.
  17. Oğuzhan Y.

Oğuzhan Y. Bisikletkolik

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Xiaomi de yakında action cam çıkaracakmış. 4k 30 fps, 1080p 120 fps çekim yapabilecekmiş. Fiyat olarak 150-200 dolar arası olacakmış. Sanırım 2 Mart'ta tanıtımı yapılacak.

18. metin mülayimoğlu

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Koyarim kardeşim ama biraz zaman lazim PC yeniledigim için cepten int duman ederim o yüzden PC yenilemek biter bitmez atarim. Likya yolu yaptigimda kısmet nasip olursa inşallah hem 3+ hemde 4 ile çekim yapacağım farkı görürsün.artı Sony hic girme aksesuar kısıtlı go proya uyumlu o kadar muadil parçalar var ki bana soracak olursan Sony aksesuar anlamında zayıf kalıyor .misal yemek yapıyorum kfa bandını tak koy go proyu harika kadraj görüntü açıları çıksın bu en abzurt minimalist ornek bisiklette gidona nereye koymak istersen koy her turlu görüntüyü elde edebiliyorsunuz ;)

19. ahmet21

ahmet21 Yeni Üye

Adı:
    ahmet can ogan
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    şekli demişsiniz aslında şekli daha aerodinamik rüzgardan daha az etkilenir ki yanılmıyorsam bisiklet üstünde kullanacaksınız

20. Edip Dinçer

Edip Dinçer HTFU!

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Bu hesaba göre oldukça yüksek bir vergi ödettiriyor, bilginize..
    Türkiye'de vergiyi öderim derseniz 499*18/100=~90$ vergi olacakken, burada direk ~240$ vergi çıkarmış...

İlginizi Çekebilir

greg-lemond.jpg
Daha iyi bir tırmanışçı olmanın üç anahtarı (1) Zihinsel hazırlık (2) Daha hafif bir vücut ve (3) Akıllı taktikler. Pro: Greg LeMond (3 kez Tour de France şampiyonu, 2 kez dünya yol şampiyonu,...
STRAVA SABAH.jpg
Merhaba, Şu an aktif olarak kullandığım garmin 520 model bir bisiklet bilgisayarım var. Otomatik olarak stravaya kayıt atıyor. Hız yükseklik vs 3 aşağı 5 yukarı aynı. Lakin yakılan kaloride baya...
Ekran Görüntüsü (6).png
[ATTACH] Profesyonel gibi inin Tekrar selamlar. Geçen hafta İngiltere'de yayınlanan Get into Road Cycling isimli dergiden "profesyonellerden tırmanma teknikleri" ile ilgili bir makale...