Gökova Bisiklet Turu- 2009

gecekusu333

Daimi Üye
Tepki
275
evet cevabını tura gelerek aldım(= tur öncesi Adnan abiyi aramıştım zaten.tanışıyoruz kendisiyle başka bir turdan.
ve tur harika oldu.iyi bir tempo ile 4 gün boyunca önümüze gelen her rampayı-her bisikletliyi yedik bitirdik(=
bundan sonra her Gökova turuna gözüm kapalı giderim.
turda emeği geçen-bizimle yada geriden de olsa pedallayan herkese sevgiler saygılar(=
bir başka turda görüşmek dileği ile....

Scudo

zeratul

Üye
Tepki
17
muhteşem bir tur ve hala alternatif güzergahta devam ediyor yarın marmaris'ten köyceğiz'e pedallayacağız. bence esas eğlenceli kısmı kaçırıyorsunuz. keşke imkanlarınız el verseydi de devam etseydiniz. bu arada Adil bu ne hız ne ara vardın ne ara intenete girdin yahu?

• Beğen
Tepkiler: gecekusu333

Berker Kartel

Daimi Üye
Tepki
554
Bisiklet
Trek
Herkese Merhaba,
Edirne'ye şimdi geldik :)

Gökova turu tek kelime ile MÜKEMMEL geçti...
Birbirinden değerli insanlar ile tanıştım ve çok güzel bir 4 gün geçirdik..
Öncelikle Bülent Hoca , Adnan Hoca ve Emeği geçen Herkese TEŞEKKÜR EDERİM...
ÇOK AMA ÇOK GÜZEL BİR TUR OLDU...

Görüşmek üzere..

gecekusu333

Daimi Üye
Tepki
275
biraz ani oldu dönüşüm.Berker ile vedalaştık ancak seninle-Emrah ile görüşemedim.epeyce oyalandık aslında Aktur'da ama geln olmadı ve ben planımın dışında bir karar ile saat 15:00 otobüsüne yetiştim ve eve gelir gelmez ilk iş net(=
bu arada o tempodan sonra ne bacaklarımda ne kollarımda hiçbi yorgunluk yok.şimdi gelen olsa yine pedallarım(=
Berker gibi benimde değinmek istediğim konulardan biri;
çok güzel arkadaşlarla tanıştım memnun oldum ve tur benim için harika oldu.
bisikletin saymakla bitmiycek güzelliklerinden biri de bu işte,güzel insanlar kazanıyorsunuz.
henüz 3 ay oldu bisikleti alalı ve katıldığım turlarda (kulakları çınlasın) Sencer-Ercüment gibi güzel arkadaşlar kazandım şimdi de buna yenileri eklendi ne mutlu bana(=
bundan böyle havada-karada-dağda-denizde her tura katılmak en büyük önceliğim oldu.bir başka turda görüşmek dileği ile...

Berker Kartel

Daimi Üye
Tepki
554
Bisiklet
Trek
@gecekusu333

4 gün boyunca çok zorlu rampalar tırmandık ve beraber hepsini yedik bitirdik :D
Yürrü be Rampadaşım :boese157:

• Beğen
Tepkiler: gecekusu333

gecekusu333

Daimi Üye
Tepki
275
vayyy(= ben genelde beraber pedalladığım arkadaşla pedaldaşlar diyordum ama buda güzelmiş tuttum(= RAMPADAŞ(=

• Beğen
Tepkiler: Berker Kartel

Adnan63

Aktif Üye
Tepki
4
Gökova Bisiklet Turu 2009'a katılan bütün dostlara Muğla Bisiklet Derneği adına teşekkürlerimizi gönderiyorum. Çok seviyeli, bilinçli, neşeli, keyifli bisikletçilerle bo organizsyonu gerçekleştirdik, hiç kimsenin burnu kanamadı. Organizasyon ekibi olarak bizlerin işini kolaylaştırdığınız için de ayrıca teşekkür ederiz.
Tur fotoğraflarını yahoogroups/bisikletmugla da görebilirsiniz. Yükleme işlemi devam ediyor.
Başka turlarda ve özellikle GBT 2010'da buluşmak dileğiyle...
adnan cangir
Muğla Bisiklet Derneği

M.Ergun GÖZET

Forum Demirbaşı
Tepki
688
Bisiklet
Fuji
@purplesky

Adnan Bey; bizlere yaşattığınız harika günler için siz Muğla Bisiklet Derneği yönetici ve üyelerine candan teşekkür ederiz. Bir etkinlik Türkiye şartlarında ancak bu kadar güzel organize edilebilirdi. Seneye şimdiden yerimizi ayırtıyorum ama kişi sayısı her geçen gün artabilir, haberiniz olsun! Çünkü burada müthiş reklamınızı yapıyoruz. Edirne'den selamlar, saygılar...

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
Muğla Bisiklet Derneğini özenle planlandığı anlaşılan bu faaliyetten dolayı tebrik ediyorum.

zeratul

Üye
Tepki
17
Ellerinize sağlık çok güzel fotoğraflar hepsine tek tek baktım 40 civarı fotoğrafımı buldum. keşke makinemi niğde de unutmasaydım şimdi telefonla çektiklerime bakıyorum ve ağlıyorum çok güzel bir geziydi tadı damağımda kaldı.. baharda köyceğizden antalya ya mı yapsak ne :eek:

• Beğen
Tepkiler: gezgin35

Berker Kartel

Daimi Üye
Tepki
554
Bisiklet
Trek
@zeratul

Keşke unutmasaydın be Mert :D olsun senin telefonla da güzel fotograflar çektik :)

Bende en yakın zamanda fotografları ekleyeceğim
Görüşürüüüüz

zeratul

Üye
Tepki
17
Bu arada dün alternatif turda köyceğiz de sağanak yağmur altında 1-2 saat pedallladık ve hemen ardından termal havuza girdik muhteşemdi ve çok eğlenceliydi tabi akşam kamp alanını su basmasaydı bir çok kişi pesedip kaçtı :bayrak: herhalde hala yağmur yağıyordur orada :eek:

Berker Kartel

Daimi Üye
Tepki
554
Bisiklet
Trek
@zeratul

Biz de alternatif tura kalmayı çok isterdik ama mâlum İş var :(
Tahmin edebiliyorum ne kadar eğlenceli oldugunu
eyvahhh ! yagmur :eek:

gecekusu333

Daimi Üye
Tepki
275
haydeeee kamp yerini sumu bastı? iyi olmamış ama yağmurda pedal çevirmeyi kaçırmışım orda olmayı isterdim.benim bir çadırım bile yoktu yahu iyiki ben ordayken su basmamış yoksa yarısı açık çadırvari sığınağımda ne hale gelirdim bilmiyom(=

Berker Kartel

Daimi Üye
Tepki
554
Bisiklet
Trek
@gecekusu333

senin çadır süperdi yavv :D yarısı karavan :D :D :boese157: