Göbekten Vites

Pavi

Üye
Tepki
19
Arkadaşlar göbekten vites ve freni olan bir arka telker sahibi olmak istiyorum. Shimano'nun nexus denilen ürünlerinde galiba böyle bişey var. Bunları nasıl ve nereden temin edebilirim. Fiyatları hakkında bilgisi olan varmıdır?

• Beğen
Tepkiler: Şahin Bulut
Scudo

Kamil

Daimi Üye
Tepki
63
bu sistem güzel çalışır ancak amacınıza göre bir parça mı? yani genelde şehir bisikletlerinde kullanılır ve frenleri kampanalı olduğu için v-fren kadar iyi performans göstermeyebilir fiyatlarıda tam bilmiyorum ama hatırladığımkadarıyla yüksek meblağda olan parçalardı. türkiyede çok sık kullanılmamasına rağmen önümüzdeki sezonda piyasada yer alabilir. Yinede dediğim gibi amacınıza uyacak mı? onu belirleyin ,eğer beklemek istemiyorsanız ebay de bulma imkanınız var .

Tepki
1
kardeş bende 3 tane göbekten vitesli bisiklet var 3 ü de alman malı 1 tanesi Sachs Torpedo 3 vitesli , bir tanesi shimano nexus 4 (4 vitesli) diğeri de shimano nexus7 (7 vitesli) tavsiyem sadece göbek değil de bisiklet olarak al. çünkü bir bütün teşkil ediyor ve gayet kullanışlı oluyor. (tabi şehir içinde)gayet sorunsuz ve pratik bür ürün.çünkü bakımı yok

• Beğen
Tepkiler: Şahin Bulut

Şahin Bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
298
@Pavi

Evet aynı soruyu bende soruyorum nereden bulabilirim.sıfır olmak şartı ile tabi ki.

Tepki
1
@buyukbulut25

ebay.de veya ebay.com dan alabileceğin gibi almanyada varsa tanıdık getirtebilirsin de. ama genelde set olarak satılırlar ve öyle de kullanmak gerekir. Çünkü aynakol dişlisi genelde normalden ufak oluyor ve jant ölçüsü ve dişli oranını da iyi ayarlamak gerekiyor.

SALİH TUNÇKIRAN

Daimi Üye
Tepki
138
@cenk sasmaz

evet türkiyede satış yapan yer varmı acaba.. parça satışı yapan sitelerde gözükmüyor malesef..