gobek

Emirhan Kocamaz

Forum Bağımlısı
Tepki
397
arkadaşlar normal bilyeli bir gobeğe rulman takılabilirmi takılırsa sağlıklı olurmu?

Scudo

ghstrider

Aktif Üye
Tepki
32
galiba takılıo emir ama ince mile geçiş oluo...ama rulman bulmak zor...;)

b3b3t0

Daimi Üye
Tepki
121
Hyr takılmıyor içini bir tornacıya götürüp genişletmen gerekiyor eger göbeginin içi kalınsa olur 19 mile göre rumanlar war ama oLmuyor Gibi bişe göbegin patlama riski cokk

hoffman

Üye
Tepki
1
ben tornacıyım umıt ı rulmana çevirdim ve gayet iyi oldu ama kalın milli rulman bulamadığım için normal mile göre yaptım

bmxhasan

Üye
Tepki
23
arkadaşlar bilyeli göbegin bilye çanaklarını cıkartın yataga we mile göre rulman alın rulmanların ortasına boru yapın on numara olur

Onur Dokmetas

Aktif Üye
Tepki
62
elinizdeki göbege göre degişir ama genelde iç çapı(göbeklerin) yatakları çıkardıktan sonra 28 mm gibi bişiye denk geliyor pazarcıların arabaları için kullandıkları tekerlerin mili 14 mm ve ortasıda 15 mm dişcekilmemiş çapa sahip ama biraz aramak gerekiyor... skf-ors-fag- gibi kaliteli rulman üreticileri var ordan elinizdeki ölçülere göre rulaman isteyin ama rulaman göbege sıkı gecmesi lazım göbek için biraz torna yada araya bir burç gerekebilir birazda el beceriniz varsa çokta iyi bir göbek yapabilirsiniz yardım isteyenler bana mesaj atsın yardım olmaya çalısırım