Göbek Sorunlu lütfen Bakın !

Konu, 'Tekerlekler' kısmında ÖzerFurkan tarafından paylaşıldı.

1. ÖzerFurkan

ÖzerFurkan Üye

Seviye:
    Merhabalar Kron XC 150 Kullanıyorum çok memnunum taki arka göbek yamulana kadar dıştan fark edilmiyor ama ben içini açıp bilyalarıda kaybettim , efendime söyleyim içinde yatak diyolar oda yamulmuş zaten şuanda misiklet mosturalık yatıyor , şuanda göbekleri sökmeyi bilmiyorum nasıl sökeceğim hakkında biraz bilgide verirseniz sevinirim eğer yapabilirsem kendim yapıcam , göbek markalarım Men Join ilk defa duydum , bana gerekli olan ruble atla zıpla kırılmasın bakımın yaptırıp uzun yıllar kullanayım , göbek önerisi olan cevaplasın.

32 Delik (21 Vites Shimano Tourney)

bide vidalı göbek benim bisikletime uyarmı ?
    center lock saçmalığını bidaha kullanmak istemyorum agzım yandı hemen dagılıyor ben atlamayı zıplamayı seviyorum !

İlginizi Çekebilir

stelvio-pass-hill-climb1.jpg
Selamlar İngiltere'de aylık olarak yayınlanan "Get into Road Cycling" isimli derginin Aralık sayısında yayınlanan "Profesyonel Sporculardan Tepe Tırmanma Teknikleri ve İpuçları" konulu makaleyi...
maxresdefault.jpg
Bir sabaha karşı makalesinde daha birlikteyiz :D Adeta ince işçilikle yontulmuş bir kuadriseps kası, çoğumuzun hayalidir... Fakat bunu ya profesyonel sporcularda, ya da gerçekten fit durumdaki...
2.jpg
Merhaba arkadaşlar, daha önce kullandığım timex gpsde hız sensörüne bağlı otomatik pause ile aktivitenin mola süreleri strava kaydında gözükmüyordu.. [ATTACH] Ama garmin 1000 ve 520 gpsler...