Göbek oynuyor???

farukbas77

Daimi Üye
Tepki
35
Arkadaşlar arka göbek sağa sola oynuyor acaba bir çözümü var mı yoksa dağılmış mıdır???
Yani jantın değişmesi gerekiyor???

Scudo

Engin ATAL

Forum Bağımlısı
Tepki
364
Bisiklet
Trek
@farukbas77
Büyük ihtimal göbek boşalmıştır. Bu tür sorunlarda tamirini yapamıyorlar diye biliyorum.

farukbas77

Daimi Üye
Tepki
35
Yani değişmesi gerekiyor.Peki sizce yeni jant seti almak mantıklı mı? Yani sene oldu alalı bisikleti arka göbek dağıldı.

Engin ATAL

Forum Bağımlısı
Tepki
364
Bisiklet
Trek
Jant seti ömrünü doldurduysa alman gerekir tabiki fakat sorun sadece göbekteyse , göbeği değiştirmen yeterli olacaktır diye düşünüyorum.

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
Arka gobek kontra ayarına baktırmalısın,gevsemıstır.Jantlarını degıstırmene gerek yok,en fazla arka gobek konık yatakları ve hatta mılını alır taktırırsın.

farukbas77

Daimi Üye
Tepki
35
Jant seti ömrünü doldurmuş olamaz çünkü bisikleti alalı 1 sene oldu.O zaman göbek almak daha mantıklı.
(link)

Peki bu ürün iyi mi sizce? Bendeki göbek toy tech mi ne öle acayip bir marka:)

Engin ATAL

Forum Bağımlısı
Tepki
364
Bisiklet
Trek
@Barış TURAN

Eğer sorun göbek milindeyse dediğinizde olabilir ama eğer göbek ile ilgili bir sorun ise , tamiri olmuyor diye biliyorum

farukbas77

Daimi Üye
Tepki
35
Bu parçanın değişmesiyle olacağını zannetmiyorum ama bisikletçi sormak gerek.Sorsam da bisikletçi sadece milllerin değişmesi gerektiğini bilmesine rağmen bana göbeğin değişmesi gerek diyecek daha fazla para almak için offf ne yapıcam ya???

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
Dogrusun Engın,buna karar verecek olan bısıklet ustası.yatakların acılıp kontrasına bakılması ve konık yataklarda asınma karıncalanma ezık olup olmadıgına bakılmalı.sadece kontra ayarıysa durust bır tamırcı tek gobek kontrasını 5 tl ye halledıyor.

farukbas77

Daimi Üye
Tepki
35
Burdaki bisikletçilerin hiçbiri güvenilir değil yani eğer değişecek olan milse bile adam göbeğin değişmesi gerekiyor diyecek ben biliyorum.Neden tabiki de daha fazla para almak için offf:(