Göbek çanak değişimi nasil yapılır ?

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Merhaba arkadaşlar , omrunun sonuna yaklasmis olan arka göbeğimin çanağını ve milini degistirmek istiyorum . canakta puruzlenme milde de hafif yamukluk var. Qr mandalli miller nerede satiliyor . ayni sekilde bu canaklar nerede satilir bir standarti var midir bilmiyorum hiç . yardimci olur musunuz ?
(link) bu linkte birseyler var fakat ayrinti yazmiyor .

Göbek quando high performance gobek diye geciyo , disk fren uyumlu olan model , mtb arka göbeği .

Scudo

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
göbeğin kendisini mi değiştircen. çanak derken tam anlamadım. içindeki bi parça değil galiba.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
http://images.tapatalk-cdn.com/15/12/12/1519b0dc4d7ae7fc40e9fbd0aad35ec3.jpg
@chnkrmz
Çanak derken bunlardan bahsediyorum abi . bilyalari koydugumuz yuva . gobegi gobek yapan performansini etkileyenler zaten çanak , mil ve bilyalar. Degistirince cok dandik bir göbek olacak belki ama denemekte fayda var. Shimanonun tiagra gobegi var bi tane. Onda da aynı çanak aynı bilyalar aynı mil . bilyali sistemde bu 3 bileseni kaliteli aldiktan sonra göbeğin bir numarası yok gibi , markali olsun yada olmasin. Bilmiyorum yaniliyor muyum ?

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Arada gecen surede sorunu su sekikde hallettim . bu canaklar hemen hemen tum gobeklerde ayni. Sadece kenarli mi kenarsiz model mi ona dikkat etmek gerekiyor. Qr mandal uyumlu milleride aliexpressten siparis verdim , internette yoktu benimde bisikletci gezecek vaktim yoktu.