Gizli Guzellik

Tepki
15
Arkadaslar yaklasik bir ay once apartmanin deposuna birseyler birakirken kenarda Etapt Wocce isimli haki renkte selesinin yaninda deri kucuk bir cantasi bulunan ve kadro uzerinde aynakola dogru inerken kocaman kizil bir yildizin ustune made in ussr yazan bu eski sovyet bisikletini buldum.Bu bisiklet hakkinda birseyler biliyorsaniz eger paylasabilir misiniz ? (fotografini en kisa surede koymaya calisacagim)

Scudo

akifberkant

Forum Bağımlısı
Tepki
1.566
Bisiklet
Salcano
Resimleri paylaşabilseniz güzel olur. Merak ettim. Zamanında babamda benzeri bir bisiklet vardı. Hatırladığım kadarıyla o bisikletler zamanında asıl olarak Ukrayna ve Bulgaristanda üretiliyordu. Zamanın Moskoviç arabaları gibi Türkiyede vardı. Bisiklet hakkında çok bilgim yok, hayal meyal hatırlıyorum. Ama o zamanlar için iyi ve en önemlisi çok sağlam bisikletler olduğunu hatırlıyorum

• Beğen
Tepkiler: Ozan Karademir

Ƥinokyo

Forum Demirbaşı
Tepki
596
İsim
Önder
Bisiklet
Trek
Fotoğraftakilere benziyorsa bile süper. :)

Aytaç Biber

Forum Bağımlısı
Tepki
2.201
Bisikletin fotoğrafını merakla bekliyorum. Özellikle bottom bracket, drop out ve lug larının detaylı fotoğraflarını eklerseniz daha gerçekçi yorumlar da bulunabiliriz.

Tepki
15
Yarin koymaya calisacagim ama once silmem lazim cok kotu tozlanmis birde cok merak ediyorum kimin bu bisiklet ki bodruma birakmis :( Aslinda kimin oldugunu ogrensen kendisinden izin alip bu klasigi bakima goturmek isterdim.

Tepki
81
Benimdir .........
Adresimi özelden gönderirim kargo ücreti bana ait gönderirseniz sevinirim:)

Bazıları ne kadar şanslı oluyor?????
bizim bodrumdan ya fare çıkar ya da patlamış foseptik:)
Adamın bodrumunundan sanat eseri gibi bir şey çıkmış.
Antika değeri yok ama bence ona binmeyin. Evin duvarına asın derim.
Tebrikler

bislet

Daimi Üye
Tepki
229
Özellikle fixed gear sayesinde eski klasik çelikler son zamanlarda tekrar rağbet görmeye başladı.Umarım o bisiklette çürüyüp gideceğine değerlendirilir.

Gökhan Toros

Forum Bağımlısı
Tepki
7.568
Başlangıç
2009—10
Kadro ne durumda, bilmiyorum.
Fakat, bence, bisikleti güzelce temizleyin. Paslı yerleri söküp parlatın.
Daha sonra da duvara asın :)

Bisikletle ilgili daha önce size yararı dokunan birileri olduysa (sizi bisiklete başlatan vs.) onlara da hediye edebilirsiniz.

Mümkün olduğunca iyi değerlendirin ama :)

-Paşa-

askssy
Tepki
579
Bisiklet
Specialized
ben de fotoğrafları bekliyorum

Oğuz Taş

Daimi Üye
Tepki
217
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
eee nerede fotoğraflar :D çatladım biraz da :D

Aytaç Biber

Forum Bağımlısı
Tepki
2.201
Hmm, pek beklediğim gibi bişi çıkmadı açıkçası. Safkan bir yarış bisikletinden çok çamurluk takmaya da uygun kışlık bir antrenman bisikleti. Muhtemelen Hi-Ten bir kadro gibi duruyor. Yani demirçelik karabükspor. Ancak toparlayıp hayata döndürülürse çok hoş bir haftasonu bisikleti olur gerçekten. Bir iki orjinal detaysa gerçekten hoşuma gitti, deri sele ve alet çantası çok hoş bir detay.

• Beğen
Tepkiler: Ozan Karademir
Tepki
15
Bende zaten hastadan pek umutlu degilim ama toplanmayacak halde degil fakat toplansa bile zorlanmamasi lazim :) evet bende ilk gordugumde deri canta ve sele dikkatimi cekmisti

bislet

Daimi Üye
Tepki
229
Kadro halen sağasağlam değilmi,jantlar ölmüş ise değiştirilebilir.Şahane bir fixed yada single olur.