giyim&ekipman

dogan avcı

Aktif Üye
Tepki
90
Merhaba arkadaşlar,

Bir arkadaşımızın tavsiyesi ile bu ayki teması bisiklet olan tchibo mağazasına az önce uğradım. Bize lazım olacak birçok şey var. Giyim ve bisiklet ekipmanları. isteyen web siztesinen de bakabilir(www.tchibo.com.tr) . ben 2 forma, bir şort bir de gözlük aldım. Gayet uygun fiyata. ihtiyacı olan bakabilir.
bilginize,
dogan

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Emin
Scudo

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
834
Bisiklet
Scott
@dogan avcı

Siteyi sabah gördüm. Sen de güzel diyorsun forma fln aldım diye ama S olarak yok :(

dogan avcı

Aktif Üye
Tepki
90
evet haklısın.formalar biraz büyük hatta. ben xl genelde kullanıyorıum ama l aldım ve gayet iyi oldu. en azından gözlük ve diğer ekipmanlara ihtiyaç varsa bakabilirsin. gayet mantıklı rakamlar bence.

Raif Korkmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
2.085
Siteyi inceledim ama fiyatlar pek uygun gibi görünmüyor

dogan avcı

Aktif Üye
Tepki
90
diğer yandan, alacaksanız acele edin derim.ürünler mağazalara sınırlı geliyor bildiğim kadarı ile. en azından beden vs sorunu yaşamamak için ihtiyaç varsa acele edin derim .sabah saat 10 da benimle beraber 4 kişi daha forma bakıyordu::))

dogan avcı

Aktif Üye
Tepki
90
Raif bey,
Daha uygunu varsa bildiğiniz paylaşırsanız sevinirim. Özellikle giyim konusunda. biz bilindik yerlere hep bakıyoruz o sebeple bana formalar vs uygun geldi (ortalama formaların 80 tl ve üstü oldugunu düşünürsek bilindik yerlerde, 32,90 tl bana ucuz geldi ve kalitesi de gayet güzel gözüküyor). daha ucuzu varsa tabii ki değerlendirelim.
şimdiden teşekkürler.

Mehmet Emin

Aktif Üye
Tepki
149
Orta seviyeli bisiklet giyimi üzerine gayet şık modeller var. Paylaşım için teşekkürler fiyatları da gayet makul. Özellikle tişörtleri hoşuma gitti.

Tepki
27
bende bu akşam bursa kent meydanı tchibodayım kısa tayt alacağım ve gerçekten fiyatı makul görünüyor:) yalnız birkaç arkadaştan km saatlerinin bazen hatalı okuduğunu ve çabuk bozulduğunu duydum ayrıca forumda da bu konuda birşeyler okudum.

dogan avcı

Aktif Üye
Tepki
90
km saati için yorum yapamayacagım. ben kullanmadım ama bir arkadaşımda var ve pek memnun değil. başka bir arkadaşım da tayt almış ve çok kaliteti oldugunu söyledi.gözlüğü ve formaları özellikle tavsiye ederim.

Okan Örs

DALGACI DENİZ AYVALIK
Tepki
888
Bisiklet
Focus
Bende kısaşort(reklamında yazılmamış ama pedlidir),kask,jelli sele,eldiven ve gözlük aldım.Bencede ürün fiyatları makul göründü.
Olanağı olan bence bir baksın derim...

Yukarı Alt