Gırtlakta Kızarıklık

Konu, 'Sağlık - Antrenman - Beslenme' kısmında JusTiMe tarafından paylaşıldı.

1. JusTiMe

JusTiMe Siyah Bisiklet Delisi

Adı:
    emre
    Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Bugün 2lerde çıkıp Google Haritalar Bu rotaya oruçlu gidiş geliş yaptım eve geldiğimde iftar okunmuştu ve benim boğazımda tam gırtlağın orasında sağ ve sol tarafta basit çizimle gösterirsek qweqwe.jpg tam bu yerde sonradan baktığımda kızarıklık olduğunu farkettim. Önlem olarak sıcak suda bal ve limonu damlatarak içtim. Acısını fazlasıyla geçirdi şayet halen acımayı sürdürüyor. Oruç tutmayıp acile gideceğim sabahleyin. Sizden ricam söyler misiniz sorun nedir acaba?

2. apocalypse

apocalypse Yeni Üye

Adı:
    Abdullah Ö.
    Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    geçmiş olsun büyük ihtimalle faranjit olmuşsun. bol bol ılık su içip boğazını nemli tutman gerekli.

JusTiMe

JusTiMe Siyah Bisiklet Delisi

Adı:
    emre
    Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    @apocalypse Soğuk su fena ederdi sıcak su da aynı şekilde fena ediyor. Ilık su rahatlattı. Şu an yiyecekleri rahatlıkla yiyebiliyorum şayet tekrar olacakmış gibi rahatsız ediyor. Acile gidipte yazdırayım ilaçta tamamıyla kurtulayım bu rahatsızlıktan

İlginizi Çekebilir

upload_2017-1-21_18-12-7.png
Geçen yıl Temmuz'da enerji kaynaklarımızı ve bunları nasıl geliştireceğimizi açıklayan bir konu açmıştım: Güç bölgeleri "anlayacağımız dilde" ne anlama geliyor? Aerobik dayanıklılık Laktat eşiği...
upload_2016-10-26_10-22-10.png
Emre Üçüncüoğlu geçen yılın Aralık ayında 2016 hedefleri başlığıyla bir konu açmıştı. 2016 hedefleri Kışa doğru yaklaştığımız bu günlerde, 2017 hedeflerimizi şimdiden belirleyip, buna göre plan...
PicsArt_09-19-07.49.25.jpg
[ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] Merhabalar herkeze Bu gün size bu işlerde acemi olan birisi olarak kendi kafama göre yapmış oldugum tarifi anlatmaya çalışıcam ilk defa...