Gırtlakta Kızarıklık

Konu, Sağlık - Antrenman - Beslenme kategorisinde JusTiMe tarafından 28 Mayıs 2017 tarihinde paylaşıldı.

1. JusTiMe

JusTiMe Siyah Bisiklet Delisi

Adı:
    emre
    Bisiklet:
    Mosso
    Sponsorlu Bugün 2lerde çıkıp Bağlantıyı görmek için üye girişi yapınız. Bu rotaya oruçlu gidiş geliş yaptım eve geldiğimde iftar okunmuştu ve benim boğazımda tam gırtlağın orasında sağ ve sol tarafta basit çizimle gösterirsek qweqwe.jpg tam bu yerde sonradan baktığımda kızarıklık olduğunu farkettim. Önlem olarak sıcak suda bal ve limonu damlatarak içtim. Acısını fazlasıyla geçirdi şayet halen acımayı sürdürüyor. Oruç tutmayıp acile gideceğim sabahleyin. Sizden ricam söyler misiniz sorun nedir acaba?

2. apocalypse

apocalypse Üye

Adı:
    Abdullah Ö.
    Bisiklet:
    Cannondale
    geçmiş olsun büyük ihtimalle faranjit olmuşsun. bol bol ılık su içip boğazını nemli tutman gerekli.

JusTiMe

JusTiMe Siyah Bisiklet Delisi

Adı:
    emre
    Bisiklet:
    Mosso
    @apocalypse Soğuk su fena ederdi sıcak su da aynı şekilde fena ediyor. Ilık su rahatlattı. Şu an yiyecekleri rahatlıkla yiyebiliyorum şayet tekrar olacakmış gibi rahatsız ediyor. Acile gidipte yazdırayım ilaçta tamamıyla kurtulayım bu rahatsızlıktan

1. Daha güzel bir site kullanımı sağlamayı hedeflediğimizden dolayı, bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Bu sebeple çerezlerden yararlanarak sitemizle nasıl bir etkileşimde bulunduğunuza dair ilişkili verileri kaydedecek araçlardan faydalanıyoruz. Bu siteye giriş yapıp kullanarak, çerez kullanımını kabul etmiş oluyorsunuz.
    Duyuruyu Kapat