Satılık Giro Trinity Yol Kaskı

Konu, 'İkinci El Yol Bisikleti - Yedek Parça' kısmında mzerenoglu tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. mzerenoglu

mzerenoglu 53..

Adı:
    mehmet
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    salcano xrs 040 la uyumlu olsun diye almıştım, bisiklet değişikliğine gittiğim için kaskıda değiştirmek istiyorum, orjinaldir,kağıtları, kutusu duruyor, 2 kez giydim, sıfırdan farksızdır. Ürün M&L diye geçiyor ayarlanbilir yapısı var . aldığım fiyata satıyorum. Fiyat :90 TL ilk ve son fiyatıdır.

2. cenk atlı

cenk atlı Yeni Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    selam...ben kaska talibim,...0 507 941 54 36..arayabilirseniz yada caldirirsaniz.gorusuruz..

3. air28-3

air28-3 Forum Bağımlısı

Adı:
    Ersin
    Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    kask satıldı mı?

İlginizi Çekebilir

upload_2016-10-3_16-47-20.png
Sonbahardayız ve önümüz kış. Bisiklette gelişmek adına bu dönemde ne tür çalışmalar yapabiliriz? Birçok konu var ama bana göre en önemlisi aerobik dayanıklılığa yatırım yapmak. Bu antrenmanları...
IMG20150818130625.jpg
şikayetimden ayrı olarak ortaya çıkan bi zımbırtı. benim rahatsızlığım sağ omzumda oluşan ağrıydı. rahatsızlığımın değişik bi ismi vardı da unuttum. baya değişik bişeydi doktor söylediği gibi...
upload_2016-8-24_10-58-20.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...