Giro Savant Kask Nereden Alabilirim?

• Konuyu başlatan Domestik
  • Başlangıç Tarihi
D

Domestik

Misafir
Merhabalar,

2015 Giro Savant model kaskı çok beğendim ve almak istiyorum. Saatlerdir internette arayıp duruyorum, 75 Euro altında satan birkaç site buldum; ama hiçbiri Türkiye'ye gönderim yapmıyor. Gönderim yapanlarda ise fiyat 90 Euro civarında. Haliyle vergi eklenince ortaya yüksek bir meblağ çıkıyor.

Arkadaşlar, bu kaskı 75 Euro altında satıp Türkiye'ye gönderim yapabilen bir site mevcut mudur benim dikkatimden kaçan? Forumda bu kasktan kullanan arkadaşların olduğunu zannediyorum. Onlar nasıl temin ettiler acaba?

İyi forumlar,

Scudo
D

Domestik

Misafir
@magrur Evet, bu model. Erdoğanlar'a bakmıştım. Yalnız, orada sadece siyah rengi ve XL bedeni mevcut. Ben bulabilirsem mat beyaz-siyah ve M beden alacağım.

magrur

Üye
Tepki
20
İsim
alper
Bisiklet
b'Twin
Sorun belki vardır yada gelecektir falan, hani yardımı olur diye yazdım :)

D

Domestik

Misafir
@magrur Teşekkürler, tabi sormak lazım. Oradan temin edebilirsem zahmetsizce ve uygun bir fiyata halletmiş olurum :)

D

Domestik

Misafir
Kask işi de tamamdır. Bike-discount.de sitesinde kaskın fiyatı 63 Euro'ya düşmüş. Görür görmez verdim siparişi :) İki gün önce, yine aynı siteden Shimano R107W ayakkabı sipariş etmiştim. Ürün fiyatları çok uygun. Kargo için 20 Euro almalarına rağmen ürünleri en hesaplı alabileceğim site Bike-discount.de idi.

gokaykr

Aktif Üye
Tepki
116
Bisiklet
Merida
Erdoganlarda 69 euro nakit alimda biraz daha indirim var.yurt disindan daha uyguna denk geliyor

D

Domestik

Misafir
@gokaykr Evet, ama orada sadece geçen seneden kalma mat siyah, XL beden olanı mevcut. Ben daha önce de belirttiğim gibi 2015 model M beden, mat beyaz-siyah olanından aldım.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Giro Savant güzel bir model, ben de kullanıyorum aynısını.
Kafada biraz büyük gibi görünüyor, ama hafif-rahat bir kask.