Giro d'Italia 2008 (İtalya Bisiklet Turu)

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
yarın sabah 10 11 arası rai sport kanlalı yayını bantdan veriyor ordan izleyebilirsin.

• Beğen
Tepkiler: sprint
Scudo

cansın

Aktif Üye
Tepki
180
@OkanAyaz

Bence 3 seçenekte doğru. Bende tur birinciliğini alan bisikletçinin en az bir etap kazanmasını istiyorum, ama durumu takımların taktikleri, stratejileri ve bisikletçilerin o günkü performansları belirliyor. Contador tırmanışlarda biraz kendini kaybetmiş gibiydi. 19. veya 20. etapta Kloden Contador'u çekebilmek için resmen kendini paraladı ve tura veda etti. Bana göre Astana formunda olmayan/ olamayan Contador için özellikle tırmanışlarda çok sıkı çalıştı.

sprint

Forum Demirbaşı
Tepki
282
@nuriaktürk

rai kanalı çıkmıyor bizim çanakta dsmart spor kanalı sadece euor spor var intereneten izliyebiliceğim bir site biliyormsunuz

STORMER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.587
@cansınArkadaslar atladıgınız bısey var oda Contadorun dahıl oldugu Astana nın Gıro ya gırmesıne ızın verılmesının son hafta da olması.Bıldıgınız gıbı UCI ıle ASO arasındakı problemden hersey karmakarısık oldu.Tam olarak Contadordan full performance beklemek yanlıs olur.
2. Cansın a katılıyorum cunku buıs tamamıyla stratejı vede takım oyunudur

ulubey

Üye
Tepki
8
benim en beğendiğim isim Emanuele Sella oldu(CSF Group-Navigare).Tırmanışlarda içindeki azmi gözlerinden okunuyordu en onemlisi de yorgunlugunu suratına yansıtmıyor.:p

• Beğen
Tepkiler: Okan71

ulubey

Üye
Tepki
8
contador kendini tura hazırlamadığını soyledi nedeni astana'nın sorunlarıydı hatta demişki turdan 1 ay once bana kumsaldayken pembe mayo gıyeceksın deseler ınanmazdım!!!

• Beğen
Tepkiler: Okan71