Giresun

Tepki
3
giresundan olan varmı
baya bisikletci var ama kimse gornumuyor
şöyle adam gibi birini arıyorum sakin güzel eglenceli geziler yapmak turlar atmak belki daglara cıkıp asagı dogru inmek
ama adam olcak:)
:cool:

Scudo

fiestahmet

Daimi Üye
Tepki
31
ben giresunluyum ama hiç gelmedim küçük paris falan diyolar doğru mu :D

blaxisss

Aktif Üye
Tepki
227
merhabalar, ben giresunun görele ilçesindenim ama an itibariyle ankarada bulunuyorum. 2 gün sonra -12.06.2007- tarihinde göreleye 3 aylık yaz tatilim için gidiyorum. Yaz için büyük karadeniz sahil turu planladım bir ay sürecek. artvin-edirne arası. tura yalnız çıkmayı düşünüyorum. ama iyi bi yol arkadaşı da hiç fena olmazdı hani :)
fikirleriniz ve katılımlarınızı bekliyorum...

blaxisss

Aktif Üye
Tepki
227
Arkadaşlar Giresun'un Görele ilçesindeyim. Önümüzdeki bir ay boyunca (ağustos 2007'ye kadar) sahilde Trabzon-Ordu arası( başka güzergahlar da olabilir) antreman sürüşleri yapacağım ki son 15 gündür de git gellerle geçiyo günlerim zaten. Yalnız tek sorun şu ki, geçtiğim yerlerden her gün tekrar tekrar geçmek sıkıcı geliyo. Bazen bu sıkıcı yolculuklarım performansımı da etkiliyo. Eğer bu çevre illerden bisikletci arkadaşlar varsa, onlarla beraber eğlenceli antremanlar, sürüşler yapabiliriz.
Şimdilik hoşçakalın, umarım birileri sesimi duyar :)

• Beğen
Tepkiler: SerkanNamazcı
Tepki
3
arkadasım cıkma o yolculuga sele her gün denize gidip gelelim daglarda cılgınlıklar yapalım
macera yaşayalım
emnin ol o yoldan daha fazla rahat olucaksın
hadi blaxis kaslısın bende seni taşırım ara beni
call me:=)

Tepki
3
ben duydum
dostum ara beni bulusalım
ben her sabah bisikletle bulancaa gidip gelirim oralarda yeni yerlerde yüzerim arada top oynarım
kısaca spor tek degil karışık yapılırsa zevklidir.
seninle bi kac kızda tavlarız zaten bi kafa dengi bisi,kletli arıyorum
ara :)

salvadore

Üye
Tepki
10
Ben de Giresun merkez'de correfourun önünde oturuyorum. Bisikletim var, ben de bulancağa gittim 3-5 defa; ama grup olursak her yere giderim :D Eğitimde öğrenciyim, lütfen irtibatı sağlam kuralım...

salvadore

Üye
Tepki
10
salvadore_xp @ hotmail.com Giresundan bisiklet manyakları eklesin... Giresun/merkezdeyim,

soner69

Üye
Tepki
38
merhaba orduya yolun düştüğünde alpem bisiklete uğra mutlaka size eşlik edecek arkadaşlar ve farklı öneriler bulacaksınız. yeni mah.k.sağra cad. no69. mutlaka siz bisiklet severleri bekliyoruz.

• Beğen
Tepkiler: blaxisss

esinticaner52

Aktif Üye
Tepki
96
slm arkadaşım ben ordudan sana eşlik edecek birileri cikabilir sen ALPEM BİSİKLETE UĞRA BİZ HERZAMAN ORADAYIZ...SAYGILARIMLA:D

• Beğen

kenanyaman

Forum Bağımlısı
Tepki
448
dostum selam
bu konuda ciddi olanlar lütfen
ben giresunda 1993 1998 yılları arasında bisklet sporu ile uğraştım lisanslı olarak ve şu an spor il müdürlüğüne 2007 haziran ayında verdiğimiz dilekçede malzeme ve bu spora gönül vermek isteyen genç arkadaşlarımı bekliyorum bu spor çok zevkli ve türkiye ve uluslar arası müsabakalara gidebime şamsı da veriyor ama çalışmak şart evet arkadaşlar bu sporu giresunda yaşatmak için haydii......

kenanyaman28@hotmail.com

• Beğen
Tepki
6
@salvadore

Giresunda bisiklet sevenlerin bir derneği var. Bilgi almak isteyen Hamdullah Ayar'a uğrasın. Güzel havalı haftasonlarında MTB turları yapıyoruz. Yakında triatlon bisikletim de geliyor. Uzun yol da yapabilirim. Selamlar.