Gidon ve Sele borusu

Konu, 'Dağ Bisikleti / MTB / Mountain Bike' kısmında Ziya Yılmaz tarafından paylaşıldı.

1. Ziya Yılmaz

Ziya Yılmaz Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Merhabalar,

Gidon ve sele borusu seçerken nelere dikkat etmek gerekiyor. Özellikle gidonumu değiştirmek istiyorum, boyu uzun geliyor ve özellikle uzun sürüşlerde en önemli tercihim KONFORlu olması, ne marka model önerirsiniz?

Aynı sorularım sele borusu içinde geçerlidir. Yardımlarınızı önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden yanıtlayan herkese çok teşekkürler.

2. ömer korkmaz

ömer korkmaz Forum Bağımlısı

Seviye:
    Vücut ölçüleriniz? Bisikletinizin ölçüleri? Bisikletinizin türü?. Önemli. BUnların dışında hafiflik takıntınız yok ise yada bisikletinizi hafifletmek gibi bir amacınız yoksa. Görsellik ve sağlamlık kriterlerini göz önünde bulundurup. Fiyatı bütçenize en uygun olanı seçebilirsiniz.

Ziya Yılmaz

Ziya Yılmaz Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    175cm 78 kg bisikletim de Marin CXR 17inç carbon. Aslında hafiflik önemli fakat konforlu olması daha önemli özellikle gidon olarak. Uzun turlarda şimdiki gidondan rahatsız oluyorum.

İlginizi Çekebilir

1239190789908-rs5vw0athlw5-399-75.jpg
Merhabalar :) GCN'nin çok tatlı bir videosunu buldum ve konusunu açıyorum ;) Videoyu izleyelim: [MEDIA] Kilo verin! Averaj hızınızı geliştirmenin en iyi yollarından biri kilo vermektir,...
upload_2016-4-29_8-51-15.png
Antrenmanları kayıt altına alıp bir program çerçevesinde performansınızı takip ediyorsanız, web üzerinden online hizmet veren analiz sitelerini mutlaka duymuş olmalısınız. Örneğin TrainingPeaks...
upload_2015-12-21_16-47-34.png
Yarış koşan insanların çok sık kullandığı bir ölçüt vardır: interval sonrası nabzın ne kadar kısa sürede normal seviyeye iniyor? Formunun zirvesinde olanlarda bu sürenin kısa olduğunu biliyoruz....