Gidon sorunum

Tepki
0
Bisiklet
Bianchi
Arkadaşlar 3 gün oldu yeni bir bianchi aldım 594 tl gayet güzel bir parça biraz fazla ön kaldırdım ve kaldırımlara sürekli sert çıktım direksiyon dönüyor yani elimle kuvvet uyguladığı zaman dönüyor bunun bir çözümü varmı bana yardım edebilicekmisiniz bisikletçiye götürmek istemiyorum ilk haftadan...

Scudo

Selahattin Aydın

Aktif Üye
Tepki
112
Bisiklet
Trek
Alyan anahtarla gidon ve gidon bogazindaki vidalari sıkıştırırsanız problem sonlanacaktir insallah.

Tepki
0
İsim
Armağan
Bisiklet
Diğer
Selam Forumda yeniyim Yanlış yere başlık açtıysam kusura bakmayın dinamica active bisikletim alalı 5-6 ay oluyor aldığım günden beri gidonu kuvvet uyguladığım zaman dönüyor çok sıkıntı yapmıyor giderken ama biraz güç kullanıyorum gidonu sağa sola çevirirken ne yapmalıyım

Oğuzhan Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.795
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Felt
@ArmaganAkyuz Büyük ihtimalle furç takımı çok sıkılmış. Ayar yapınca düzelmiyorsa furç bilyalarında sıkıntı olabilir. 5-6 ay önce aldıysanız bisikletinizin garantisi vardır yetkili servise götürün.

soner kalaycıoğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
946
İsim
soner
Başlangıç
1968—69
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Klasik
gidonu,maşaya bağlayan vidalar çok sıkılmış.bisiklet tamircisi bu iki vidayı,para almadan gevşetir.bunun için geniş ağızlıklı aletler gerekir.bu konuda internetten faydalanabilirsin.