gidon konusunda yardımcı olurmusunuz dostlar

Konu, 'Dağ Bisikleti / MTB / Mountain Bike' kısmında yunuspasa tarafından paylaşıldı.

1. yunuspasa

yunuspasa Üye

Seviye:
    Selamlar hayırlı bayramlar oncelıkle forum dostlarım,bende beldeyama marka 12 senelık bır bısıkletım var bayan bısıkletı ,toparlama aşamasındayım suan bisikletımı.Kendı gidonu sadece düzdü o yamuldugu ıcın cıkarttım bogazıyla beraber değiştirmeyı dusunuyorum.Bu ortası hafif eğri olan bisiklet gidonları var onlar hosuma gitti daha bir sekıl gibi geldi .Acaba duz gidon yerıne ondanmı takmalıyım sizin onerılerınız vardır muhakkak kullananlar aranızda olmalı.

Bısıkletım aşagıdakının aynısıdır arkadaşlar

http://www.google.com.tr/imgres?q=b...w=142&start=0&ndsp=12&ved=1t:429,r:0,s:0,i:70

İlginizi Çekebilir

IMG_20160426_172219.jpg
Merhaba arkadaşlar , bugun istanbul tıp fakültesinde halk sağlığı dersime girdim. Dersin bir kısmında su depolamak icin kullanilan plastik kaplarin hangi maddeden yapildigini ve bunu nasil...
fatman_1591.jpg
1-Vücudunuzdaki büyük kas gruplarını çalıştırır. [ATTACH] Vücudunuzdaki en büyük kas grupları bacak bölgesinde bulunur. Böylece bacak kaslarının çalışması ve güçlenmesi yağ yakım hızınızı...
squat-nedir_646x340.jpg
Bir sabaha karşı makalesinde daha birlikteyiz :D Adeta ince işçilikle yontulmuş bir kuadriseps kası, çoğumuzun hayalidir... Fakat bunu ya profesyonel sporcularda, ya da gerçekten fit durumdaki...