Gidon boşluğu sorunu

Konu, 'Bisiklet ve Donanım Ağırlıkları' kısmında Oktay Sencan tarafından paylaşıldı.

1. Oktay Sencan

Oktay Sencan Üye

Seviye:

Merhabalar Kron FD500 kullanıyorum ve son zamanlarda yaşadığım sorunun nasıl giderebileceğim hakkında malesef bilgim yok. Fotoğrafta ok işareti ile gösterdiğim bölgede bir miktar boşluk var buda maşanın sürekli oynamasına neden oluyor bu sorunu nasıl çözebilirim acaba bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim,şimdiden teşekkürler.

2. Emre Yönlüer

Emre Yönlüer Onursal Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Bende salcano igman vardı,onda da aynı sorunu yaşamıştım. Bisikletçi gidon milini tamamen söküp oraya bir parça takıyor biraz daha azalıyor boşluk :in:

3. Aşkın Aslan

Aşkın Aslan Aktif Üye

Bisiklet:
    Pinarello
    Seviye:
    ok ile gösterdiğin noktadan gidona doğru az yukarıda somunlar var muhtemelen onu sıkınca problem kalmaz, gevşemiştir.

4. SerkanH

SerkanH Onursal Üye

Adı:
    Serkan
    Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Merhaba. Ok işareti ile gösterdiğiniz yerin 10 cm yukarısında iki adet arasında kocaman pul bulunan somunlar var. Önce usttekinin gevsetilemesi gerekiyor. Sonra pulun altında kalan somunu elinizle sikabildiginiz kadar sıkın. Daha sora da üstteki somunu anahtar yardımıyla sıkın. Ancak usttekini sıkarken alttaki somunun dönmediğinden emin olmanız gerekmektedir.. Kolay gelsin..

Eski model İphone' dan yazılmıştır..

Oktay Sencan

Oktay Sencan Üye

Seviye:
    Cevaplar için çok teşekkür ederim sağolun :in:

6. Eragon1234

Eragon1234 Yeni Üye

Adı:
    Şafak E.
    Bisiklet:
    Kron
    Merhaba arkadaşlar geçenlerde kron x4 mtb bisiklet aldım kronun bayisine kurdurdum 1 haftada gidon boşluk yaptı ustaya götürdüm sıktı geçici olarak oldu sonra tekrar boşluk yaptı ustaya götürdüm ve anladım ki usta bu işten hiç anlamıyor orda sadece servis ustası diye duruyor hiç anlamıyor bu işten gidon boğazındaki halkayı azaltayım çoğaltayım gibi denemeler yapıyor sorunu çözemiyor(bu arada siirtten yazıyorum) ne yapmamı önerirsiniz servis bu işi yapamıyorsa ben daha ne yapayım

İlginizi Çekebilir

upload_2016-4-29_9-12-48.png
Antrenmanları kayıt altına alıp bir program çerçevesinde performansınızı takip ediyorsanız, web üzerinden online hizmet veren analiz sitelerini mutlaka duymuş olmalısınız. Örneğin TrainingPeaks...
upload_2017-2-6_15-35-17.png
Bugüne kadar üzerinde hiç durmadığım bir konudan bahsedeceğim: Antrenman yoğunluğu dağılım modelleri (ingilizce kısaltması TID, yani Training Intensity Distribution). TID nedir, ne işe yarar...
upload_2016-9-26_14-15-1.png
Birkaç yıldır yazdığım mesajlarda 'yokuş özürlü' olmaktan bahsediyordum. Bunu hep yazıyorum da, sakın ola bundan övündüğüm veya buna güvenip rakiplerimi yolda alt etme niyetim olduğu anlaşılmasın...