Gidon boğazını ters kullanma

Konu, 'Dağ Bisikleti / MTB / Mountain Bike' kısmında Arınç tarafından paylaşıldı.

1. Arınç

Arınç Kıdemli Üye

Adı:
    Arınç
    Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Gidon boğazını ters çevirip kullanabilir miyiz daha aerodinamik bir pozisyon oluşması amacıyla.Duyduğuma göre bazıları buna uygun bazıları değilmiş herhangi bir tehlikesi var mıdır?

Cgd bunu beğendi.
  2. V F

V F Forum Bağımlısı

Adı:
    Aazam
    Seviye:
    Ben de görmüştüm birkaç yerde. Bel ağrısı yapmıyorsa o duruş, problem yok bence

Arınç bunu beğendi.
  3. Ceyhun Özkan

Ceyhun Özkan Güç Senin

Adı:
    Ceyhun Özkan
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    @Arınç Eğer ağrı hissetmezseniz bence ters kullanmanın yararı daha çok, daha aero bir pozisyon alacağınızdan ort. hızınız artacaktır, rüzgarla daha az boğuşursunuz ;)

Arınç bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

1244553839068-76k4h8ffnxp0-630-354.jpg
Yine uzun ve detaylı bir makale ile kaldığımız yerden devam ediyoruz :D Bu haftaki konu beslenme ve su içme. Fakat içinde yağ ve karbonhidrat yakımına dair harika, herkesin işine yarayacak...
170120152989.jpg
Merhaba arkadaşlar. Belki bilmeyeniniz vardır diye burada konu açmak istedim. Şuanda Decathlon'un internet sitesinde gözükmediği için müşteriler hep mağazaya geldiklerinde farkediyorlar....
upload_2016-8-11_15-47-54.png
Merhaba, Power metrenin gerçekten ne işe yaradığını merak edenler için örnek bir senaryo hazırladım. Diyelim ki performans ölçümü yapan bir dükkan açtım. Bu dükkanda bazı ölçümler yaparak bana...