gidon bantı arıyorum

Nomad

Daimi Üye
Tepki
189
Bisiklet
Trek
Yeni ayağa kaldırmaya çalıştığım yol tipi bisikletim için gidon bandı/sargısı (bartape) arıyorum, siyah veya koyu renkler ilk tercihim lâkin şu açık kahve renk de çok güzel duruyor; :)
http://www.pedalbisiklet.com/img/urun/gidonbandi(1).jpg

Scudo

Doğukan Aksu

instagram/no85atelier
Tepki
4.142
Bisiklet
Diğer

Fotograftakiler Brooks sargı ve ahşap tıpaları :) Sorunuza gelince, yurdışı alışveriş imkanınız varsa Halil Bey dışarıda çok daha farklı malzemeden ve kaliteden üretilmiş marka, modellere ulaşmak mümkün olmakla beraber bir ara sahibinden.com da mevcuttu.

Nomad

Daimi Üye
Tepki
189
Bisiklet
Trek
@Dogukanaksu

Bilgiler için teşekkür ederim, bakıcam sahibinden.com'a, yukarıdaki fotoyu şu; (link) linkten "ULTEC Gidon Bandının" fotoğraflarından almıştım, fiyatları da çok makul (lakin ürünlerin kalitesi hakkında fikri/önerisi olan var mı?) bir de kargo bedeli astarını aşacak muhtemelen diye buraya başlık açmıştım...

Eser Sevinç

Eskiden buralar dutluktu
Tepki
3.078
İsim
Eser Sevinç
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Halil MUSLUOĞLU
Bu gidon bandını ben kullanıyorum. Pedalbisikletten başka bir ürün almıştım, yanında da bu gidon bandını sipariş verdim, ilk defa gidon bandı saracaktım ve kaliteli bir şeyi heba etmek istemedim, sarması da kolaymış zor bir şey de değilmiş işin aslı.
Ürüne gelirsek, silikonlu değil, görünümü deri gibi ve biraz sert ama çokta dandik bir şey değil. Şuan için hava şartlarından dolayı kalın eldiven kullanıyorum ve çok km yapmıyorum o yüzden ürünü tam anlamıyla test ettim diyemem.