GİDEMEM (29 ekim pazar)

Tugfox

Forum Bağımlısı
Tepki
1.218
Fotograflara baktikca icim acildi, o temiz havayi ben cektim sanki cigerlerime:D

ironman abim su Istanbul'da cektiginiz fotograflarin da devamini alsak bir baska baslik altinda cok sevinirim:D :D

Scudo

semrta

Forum Bağımlısı
Tepki
472
alıntı :) İstanbula da geldim.. Orada çektiğim fotoları şimdiye kadar sizlerle paylaşmadım ....
......Ancak, bu güzel mesajınızdan sonra size ve diğer forumdaşlara İstanbul gezimde çektiğim aşağıdaki fotoları hediye etmek istiyorum

ancak bu fotolarda sizin klasikleşmiş ön plan sabit,arka plan farklı fotografınızı göremiyoruz :)
o halde eksik kalan seriyi tamamlamak için tekrar uğrayacaksınız demektir..
hani içlerinden baktım da kesip eklesek diye,öyle fotomontaj yapılacak cinsten fotolar da deil..
arkada hep boğaz manzarası olacak..
denizin üstünde de bisiklete binemeyeceğinize göre :)))) seriyi tamamlamak üzere yolunuz düşecektir demek yine

sercangedik

Aktif Üye
Tepki
77
abı fotolar guzel cıkmıs her zamankı gıbı bu arada semtranın dedıgı gıbı bende en cok o sıralı fotoları sevıyorum ama fotolardan cok senın o tek sıraya gecın dedıgınde herkezın buyuk hevesle sıraya gırmesını sevıyorum :D ınsallah bı gun ıstanbuldada tek sıra pedallarız abı dede ve hasanada sevgıler saygılar...

sercan

sgtalper

Forum Demirbaşı
Tepki
468
Bisiklet
Scott
mesut abi sayende pazartesi leride gezmiş kadar oluyoruz fotolar cok iyi ayrıca siir de cok güzel olmuş baktım eline sağlık

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@semrta

Sayın Semrta, sanırım aşağıda gönderdiğim ikinci fotoyu kastettiniz..

İstanbul gezimde Bakırköy civarında sahilde giderken bir arkadaşla karşılaştım önce.. yanlış hatırlamıyorsam adı Mert idi..:rolleyes:
http://i106.photobucket.com/albums/m265/ymgirgic/abant1372.jpg

Sonra onu da İRONMAN takımına aldım tabii:D :D :D
http://i106.photobucket.com/albums/m265/ymgirgic/abant1371.jpg

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
Olmazsa, aynı gezide çektiğim aşağıdaki fotoyu da bikergrrl hamfendiye hediye edelim.. Şimdi tüm dostlara bir hediye gönderip te, bir foto üstadını es geçsek çok ayıp olcak:D :D :D

http://i106.photobucket.com/albums/m265/ymgirgic/bal305k305.jpg

• Beğen
Tepkiler: bikergrrl

Tugfox

Forum Bağımlısı
Tepki
1.218
ironman abim bisikletli gordugunuzde affetmiyorsunuz vallahi cok guldum bu fotografa:D :D :D cok guzel cikmis ama her zamanki gibi:D :D :D alismisim hep arkada kendi grubunuzu gormeye.. simdi baskasini gorunce bi garibime gitti:D :D
http://i106.photobucket.com/albums/m265/ymgirgic/abant1371.jpg

edit nedeni: fotograf ekleme

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
kismetse aynisini persembe aksami yapiyoruz :D hazir palamut henuz cok yaglanmamiskene :D ama agzimin suyu klavyemin uzerine siril siril akmadi desem yalan olur :D

semrta

Forum Bağımlısı
Tepki
472
hahaha süpersiniz Mesut bey..
valla bunca seyden sonra sizden kendim adına da bişiler istemeye karar verdim :D
ne dilesem anında şak diye yapıştırdınız :)))))
ben şimdi size bi fotomu yollayayım..yanına da bi yakışıklı iliştiriverin,gercek olsun :DDDD
sevgiler

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@Tugberk Tezel

Arkama cümbür cemaat Türkiye takılsa, iftihar (intihar değil, yanlış okumayın) ederim..

@bikergrrl

Aslında kusura bakmayın, balıkları kasa ile gözler önüne sermek isterdim.. ilgili fotodakiler biraz numunelik gibi.. yani seyrek seyrek.. Sizin perşembe akşamki balık kasasının fotosunu bilahere rica etsek ayıp olmaz umarım..:D :D :D

@semrta

Hadi, bekliyorum.. ;) Denemesi bedava.. :cool:
:) :) :)

• Beğen
Tepkiler: bikergrrl

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Hocam meraba,sonbaharın en güzel anlarından bir kesit yakalamışsınız.Yeşilin değişik tonlarının oynadığı renk çümbüşünü bir başka kare daha böyle güzel resmede bilirmiydi bilemiyorum.Tabii hepimizin vazgeçemiyeceğine inandığım Sezen AKSU'nun çektiğiniz fotoğraflara tamamlayıcı unsur olan ahengini unutmamak lazım...

Bu arada turumuzun sonrasında,memleketlerimize gitmeden önce İstanbul ve anadolu yakasında bizler de pedallıyalım diyerek yollara düştük.29 Ekim de sevgili Çağrı ile anadolu yakasında Pendik'ten yeşil bisiklete kadar pedal çevirdik.Sahil boyunca kimi olumlu kimi olumsuzluklarla bisiklet parkurundan pedallandık.Dikkatimizi çeken en önemli ayrıntının pedal çeviren bisiklet dostlarımızın sıcak bir merabadan uzak büyük bir şehrin kasveti altında silik ve donuk kalmaları idi.

Unmarım bisiklet ailesi büyüdüğü orantıda sıcaklığını muhafaza eder,sıcak sohpetinden yareninden yoksun kalmaz...

Düşlerinizin daha taze kalması dileği ile...

Sevgiyle

• Beğen
Tepkiler: Ender Alıcıoğlu

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
Ouw Mesut Abi coşmuşsunuz yine. Bu sefer tarz değiştirmişsin Sezen Aksu ile. O da her şeyi anlatmış fotoları takınca peşine. Ellerine sağlık her şey için. Sonbaharda sarı, kızıl, yeşil tonları mutlu ediyor insanı. Bir dinginlik çöküyor, bir huzur kaplıyor insanı...

(29 Ekimde Gerede'ye gittik sırf bu tablo için. Yakında Cafede yayımlarım bir kaç foto. Esas amacımız bisiklet milli takımının antrenman yaptığı yeri görmek, bir nevi keşfetmekti. Mükemmel bir parkur olacağı kesin. Belki yaza bir kaç şehir hep birlikte büyük bir organizasyon yaparız... :)

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
çok güzel bir doğa içinde çok güzel bir tur olmuş tebrik ediyorum sizi...

sercangedik

Aktif Üye
Tepki
77
@Mesut Girgiç

abı harbı yapabılıyorsan bole bı sey ben hemen yollayım resmımı yaww ama dıkkat et iliştirirken bı yakısıklı yerıne bı guzel ılıstıreceksin :D karısıklıga kurban gıtmeyelım sonra :D :D :D

semrta

Forum Bağımlısı
Tepki
472
@toldem

@Önder

@Turhan Evci

biz eniyisi bu foruma bir de çöpçatan bölümü açtıralım :DDDD

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
Yok yok arkadaşlar, yanlış anlaşıldı galiba.. benim becerim sadece fotolar üzerindedir.. yani fotoğraf ortamında belki olabilir ama gerçek hayatta çöpçatanlık kim, ben kim.. :eek:
benim ekipteki arkadaşların genelde yüzde 50 si zaten kronik bekardır.. Geri kalan yüzde 50 si de kılıbık.. :D :D :D
yani çöpçatan olarak kendimi tavsiye etmem..
:) :) :)