:::Giant XTC Kadro Sıfır Ayarında ve Uygun Fiyata:::

Ahmet Göker Derya

Forum Demirbaşı
Tepki
451
Merhaba arkadaşlar kadro değişikliğinden dolayı Giant XTC kadromu satmaktayım. Kadro M size'dır;ölçü olarak da 17.3"e tekabül etmektedir. Hem V-fren hem de disk uyumludur. Kadro 2007 modeldir ve şu an satılmakta olan 2009 model XTC1,XTC2 ve XTC3 serilerinin kadroları ile renk dışında tamamen aynıdır;aynı Scott Scale 40,50,60,70'de olduğu gibi. Kadro Kaçkar bisikletten alınmıştır,yurt dışından gelme vs değildir. Kadro 1 sene civarı 95% asvaltta kullanılmıştır. Birkaç nokta taş izi dışında kadro vitrine koyulup sıfır diye satılacak durumdadır. Satılacak bir kadro değil ancak aralık ayında askere gideceğimden ötürü satmak zorundayım.
Ben kendim boya koruma ve detaylı kuaför işleri ile uğraştığım için kadro da bundan nasibini almış olup kadroya ayda bir Meguiar's marka boya koruma sistemi uygulanmıştır. Şu an boyasının durumu çok iyi durumda olup resimlerde de göreceğiniz üzere ilk günkünden bile daha fazla parlamaktadır Kadronun yanında FSA marka hafif ve sağlam rulmanlı furç takımı,Giant sele kelepçesi ve Truvativ Team hafif sele borusu hediye olarak verilecektir. Kadro ilk alıyorum diyenin elinde kalır;rezerve ve pazarlık olayları yoktur.

Fiyat:650TL(Kadro,furç,sele borusu,sele kelepçesi)

Kargo PTT kargo ile bana aittir.

(link)

(link)

(link)

(link)

Scudo

murty

Forum Bağımlısı
Tepki
1.185
Bisiklet
Giant
Kadro isiltisi altinda saclarinizi tarayabilirsiniz Ankara da sadece 2 adet var bu kadrodan,ve inanin cok temiz ...:)

heng

Forum Demirbaşı
Tepki
296
Bisklete kefil olmak boynumuzun borcudur alacak arkadaş hayrını görür...Ben almayı düşündüm ama bi giant'lı olarak şu anda maalesef almanın zamanı deil benim için...

Alacak arkadaş gökerin malını bence hiç düşünmeden almalıdır...

Kir-pi

Forum Bağımlısı
Tepki
229
Bisiklet
Cube
Bende xtc almayı düşünüyorum fakat bu sene pek uygun bir zaman değil benim için.Kadro gerçekten çok temiz gözüküyor.Alacak arkadaşa şimdiden hayırlı olsun.

Ahmet Göker Derya

Forum Demirbaşı
Tepki
451
Kadro ağırlığı furç çanakları ve kulakçık ile beraber 1637gr'dır. Furç çanakları olmaksızın 1600gr seviyelerinde olacaktır.
İlan günceldir.