GIANT XTC-FR 2010 Beyaz-Mavi-Siyah *IPTAL

Selim Leylak

Forum Bağımlısı
Tepki
677
Bisikletimi 3 ay önce özenli şekilde parçalar seçerek topladım. Kadro ve çoğu parça özel olarak yurtdışından getirtildi ki zaten Giant markasının 2010 kadro ve bisikletleri Türkiye' ye henüz gelmedi ve geleceği de meçhul. İş kuracağım için ihtiyaçtan dolayı bu paraya satıyorum bana maliyeti hemen hemen 4200 tl ye yakın oldu. Aşağıda kullanılan parça bilgilerini belirttim. Alan arkadaşa hayırlı olsun.

İlk amacım bisikleti parçalamadan satmak. Eğer satılmaz ise aşağıdaki parçalardan taleplere göre parça parça satacağım. Kadro, maşa, fren seti ve aynakola talip çıkması halinde parça satışı yapılacaktır. Özel mesaj yoluyla yada arayarak ulaşabilirsiniz.

Yanında birçok kaliteli hediye veriyorum aşağıda belirttim.

Fiyat : 2600tl.

Selim Leylak
05558571631
msn: mysterious.benignant@gmail.com

PAZARLIĞI SEVMİYORUM FİYATI ONA GÖRE YAZIYORUM. CİDDİ ALICILAR İRTİBATA GEÇERSE SEVİNİRİM FİYATTA ONA GÖRE AZ DA OLSA OYNAMA YAPMAYA ÇALIŞIRIM.

Belirtmediğim parçalar 3 aylıktır. Geri kalanı yanında yazdığı gibidir ve çoğunun faturası mevcuttur. Resimlerdeki maşa ve aynakolu 1 hafta önce değiştim. Sıfır olarak aşağıda belirttiğim parçalarla değişti.

Kadro : Giant 2010 XTC-FR Beyaz kadro + Giant Furş takımı

Maşa : RockShox Reba SL 2010 Havalı Amortisör( 1528 gr. kilitli rebound ayarlı 1 haftalık!)

Fren Seti : Avid Juciy 7 Hidrolik Fren Seti (2 aylık)

Gidon ve Gidon Boğazı : Selcof Takım(Profesyonel İtalyan markası)

Vites Kolları : Shimano XT

Arka Aktarıcı (Vites) : Shimano XT Shadow (1 aylık)

Ön Aktarıcı : Shimano XT

Ön ve Arka Göbek : Novatec Rulmanlı Hafif Seri Göbekler

Aynakol : Truvativ Stylo Team OCT 3.3 GXP Siyah(1 haftalık)

Jantlar : DT Swiss X455

Zincir : Shimano XT (1 aylık)

Ruble : Shimano XT

Sele Borusu : Truvativ Team

Sele : Selle Italia Deri Sele

Lastik : Hutchinson City Slick 1.70 + Shwalbe Racing Ralph 2.10

Hediyelerim :

Giant Control Mini Plus Pompa (2 aylık)

S-Sun Ön Far

Arka Led

Sele Altı Çanta

Resimler: