Giant Small Kadro

Ziya Yılmaz

Forum Demirbaşı
Tepki
54
Bisiklet
Cannondale
Merhabalar,

Giant small kadro hemen hemen kaç cm boy arasındakiler için uygundur yaklaşık olarak veya inç olarak kaç inçe karşılık geliyor?

Diğer bir sorum da "Advanced Composıte" kadro karbon kadro mu oluyor yoksa alüminyum mu?

Şimdiden teşekkürler.

Scudo

burak koçak

Daimi Üye
Tepki
126
Advanced Composite Karbon Fiber dir.

High-performance T-700 raw carbon fiber is used to produce custom composite material in Giant’s own composite factory. Extremely lightweight, stiff and compliant, these handcrafted frames feature the monocoque construction.

Kadro boyu olarak da, S/46.5 cmdir. Yanılmıyorsam 1.65 ila 1.70 arası kullanıcılar kullanabilir.

Yol kadrosunun inch olarak karşılığını öğrenmek pek işinize yaramaz emin olun, yol kadroları cm mtb kadroları inch olarak ölçülür, yol ve mtb kadrosunun boyutunu da geometrik olarak kıyaslamak mümkün değildir.

Ziya Yılmaz

Forum Demirbaşı
Tepki
54
Bisiklet
Cannondale
Benim dediğim mtb kadrosu. Boyum 175cm ve almak istediğim bisikletin sadece S boyu mevcut. Şimdiki bisikletim Salcano 212HD ve kadrosu 18inç yalnız bana büyük geliyor gibi hissediyorum daha doğrusu bir türlü tam benim boyuma diyemedim. Ondan dolayı Small kadro biraz daha aklıma yatıyor.