Giant scr0 ile Beylikduzu- Tekirdag / Catalca yonune rota tavsiyesi...

Tepki
0
Selam arkadaslar;
Yol bisikleti kullandigim icin konuyu buraya aciyorum umarim yanlis yer olmamistir.
Yeni aldigim Giant scr 0 yol bisikletimle pazar gunu ilk test surusume cikmayi planliyorum.
Maksimum 100 km civarinda olmak kosuluyla rota tavsiyeniz varmidir?
Hadimkoy tarafindan otobana paralel giden yolu kullanarak,hazerfan havaalani yanindan gecerek catalcaya cikmayi. Catalca yolu uzerindende ortakoy tarafina donup silivri taraflarina cikarak e5 uzerinden beylikduzune geri donmeyi planliyorum fakat catalca ortakoy yolunun durumu nedir , yol bisikletine uygunmudur bilmiyorum.
Simdiden tesekkur eder , iyi haftasonlari dilerim

Scudo

Gökhan Toros

Forum Bağımlısı
Tepki
7.568
Başlangıç
2009—10
Tam olarak nerede oturuyorsunuz ve kondüsyonunuz ne durumda. Ona göre yarın sabah beraber çıkabiliriz yola.

Tepki
0
Beylikduzu yakuplu tarafindan cikicam yola. Busene ilk turum olacagi icin kondisyon hakknda net bisey soyliyemiyorum , olcu olurmu bilmem ama haftada 3 kere spor salonunda spining derslerimne katiliyorum:)

Gökhan Toros

Forum Bağımlısı
Tepki
7.568
Başlangıç
2009—10
Facebook kullanıyorsanız; (link) 'u eklerseniz oradan konuşalım. İmzamdaki Strava linkinden de yol bisikleti ile bu çevrede yaptığım rotalara bakabilirsiniz, Bizimkent - Büyükçekmece çıkışlı.