Giant Rock ?

Oğuz Kara

Aktif Üye
Tepki
175
Arkadaşlar Giant Rock Almayı Düşünüyorum..

Düşüncelerinizi Belirtirseniz Çok Sevinirim Şimdiden Teşekkürler

(link)

Scudo

müjdat dede

Forum Bağımlısı
Tepki
422
Bisiklet
Giant
eğer bisikletin üzerinde değişiklik yapmayacaksan güzel bisiklet önemli olan madddiyat paran buna yatiyorsa al .ama bana sorarsan en aşağıya 1000 tl biriktirip ikinci el iyi bir mtb bisiklet alabilirsin yada

yada daha iyisi olarak

giant marka olarak bunları alabilirsin sedonayada bir bak derim ben

• Beğen
Tepkiler: Oğuz Kara

Salih Manavoğlu

Daimi Üye
Tepki
492
Bisiklet
Cannondale
hocam merhaba,

cevap gelmeyince insan üzülüyor tabii... biz magazinsel seyleri seviyoruz :)

bana sorarsanız giant'in bu modelini tercih etmek yerine sedona ya da kron (hala satılıyor mu bilmiyorum) gibi markaları tercihte ilk sıraya koyabiliriz. cünkü yazdığım bu iki marka fiyat ve ekipman seviyesi olarak gercekten diğerleri arasından sıyrılmıs, acik ara önde durumdalar...

işin farklı boyutu olarak; pirestij var.. bu benim icin ön sıradadır, dünyaca tanınmıs bir markaya binmek isterim, belki de ileride üzerinde değişiklik yaparım dersen o zaman kararını diğerinden yana kullanabilirsin...

son olarak, fiyat ve performans olarak diğer markalar ile cok da fark olacağını sanmıyorum.. bisiklet secimi ekipman, malzeme vb'nin dısında zevk işidir... hangisi hosuna gidiyorsa onu secmelisin...

umarım en kısa sürede kararını verirsin ve burada paylasırsın..

• Beğen
Tepkiler: Oğuz Kara

Oğuz Kara

Aktif Üye
Tepki
175
@müjdat dede

ustam öncelikle yorumun için teşekkür ediyorum şu anlık bütçem sınırlı o yüzden bunu alıp yaza kadar parça değişikliği yapmak istiyorum beğendiğim bir model elimde Sid 2007 Maşa var onu bisikletime takıp daha sonrada Aynakol, fren, jant, lastik gibi ekipmanları değiştirmeyi düşünüyorum sedona baktım ve birçok yerle görüştüm ancak şu an stokta yok bu yüzden giantta karar kıldım birde kuzenimin XTC 2 si var gerçekten memnun o yüzden bende giantta karar kılmıştım ama dediklerinizi dikkate alacağım teşekkürler.. :)

Oğuz Kara

Aktif Üye
Tepki
175
@Salih Manavoğlu

Sedona ve Kron bulamadım bir çok yerle görüştüm dediğim gibi parçaları değiştirerek seviyeyi yükselteceğim ... teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: Salih Manavoğlu

müjdat dede

Forum Bağımlısı
Tepki
422
Bisiklet
Giant
@Oğuz Kara

ama kadro o kadar iyi bir kadro değil (ağır bir kadro) sonuçta 500 yada 600 tel havaya gidecek ikinci el bir bisiklet bak