Giant Revel hangi modeli?

Konu, 'Giant' kısmında Dethagorf tarafından paylaşıldı.

1. Dethagorf

Dethagorf Forum Bağımlısı

Seviye:
    Çarşamba günü satmış olduğum 2. el almış olduğum bisikletimin modelini saptamak anca aklıma geldi lâkin elimde sadece fotoğrafları kaldı. Acaba revel 1 midir 2 midir 3 müdür kaç yılının modelidir saptama şansımız olabilir mi ? (v fren)
    İnternette araştırdım tam olarak benimkinin renklerinde buldum link te rusçaydı.

Sram vites ve fren kolları var idi üzerinde, seri numarasına bakmak hiç aklıma gelmedi açıkçası.

Maksadım ilk göz ağrımın modelini tam anlamıyla öğrenebilmek.

2. Mert E.

Mert E. We create Chemistry

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    2013 Giant Revel 3..

Bu arada sele borusunda yaziyor zaten kac oldugu. (Orada yazan 3 rakami Revel 3'un 3'u)

Dethagorf

Dethagorf Forum Bağımlısı

Seviye:
    @Mert E. Teşekkür ederim :)
    Hiç dikkat etmemişim sele borusuna Türk ün aklı sonradan geliyor gerçekten

İlginizi Çekebilir

juice.png
Eğer sıklıkla kramp sorunu yaşıyorsanız, sebepleri ve çözüm önerilerini bu yazıda aktaracağım. Orijinal link yazını sonunda olacak :) [ATTACH] Eğer krampla yüzleşmişseniz, muhtemelen o...
3187249_orig.jpg
Yine uzun ve detaylı bir makale ile kaldığımız yerden devam ediyoruz :D Bu haftaki konu beslenme ve su içme. Fakat içinde yağ ve karbonhidrat yakımına dair harika, herkesin işine yarayacak...
upload_2016-10-18_9-53-55.png
Soru basit aslında: Arkadaşlarınızla yaptığınız bir performans turunda veya bir yol yarışında kaç kez rekabete girdiniz ve bu rekabetin sizi ne kadar yorduğunu görme şansınız var mı? Not: Bu...