Giant reign ve reign x

Konu, 'Giant' kısmında csumerkent tarafından paylaşıldı.

 1. csumerkent

  csumerkent Kıdemli Üye

  Kayıt:
  11 Ağustos 2008
  Mesajlar:
  225
  Beğeniler:
  51
  Şehir:
  istanbul
  Seviye:
  Bu canavarların herhangi birinin herhangi bi versiyonu türkiyeye geliyormu yada getirtmek kaça mal olur asıl olay bunların kadroları bulunabilirmi yada getirtilebilirmiyiz.All mountaina geçiş yapmak istiyorum xc beni kesmiyo ama en beğendiğim bu iki model almak istiyorum ama kadroları bulamıyorum yada tüm hali çok pahalı oluyor
   
 2. özgürakbuz

  özgürakbuz Forum Bağımlısı

  Yaş:
  23
  Kayıt:
  13 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  622
  Beğeniler:
  154
  Şehir:
  samsun
  Bisiklet:
  Canyon
  Seviye:
 3. Güney Tuncer

  Güney Tuncer Onursal Üye

  Kayıt:
  21 Temmuz 2008
  Mesajlar:
  1.674
  Beğeniler:
  2.816
  Şehir:
  Ankara
  Bisiklet:
  Giant
  Seviye:
  Bahsettiğin Giant Reign serileri downhill/freeride için. All mountain tarzında bisiklet istiyorsan Giant'ın Trance X modeline bakman lazım.

  Sonu "X" ile bitenler son model oluyor. Bu modellerin arka amortisör sistemi "Maestro" yenilendi, geometri tasarımları değişti ve sonuçta girdiği tüm testlerden birinci çıkıyorlar. Giant bu modellerle muazzam bir atak yaptı. Trance X, Anthem X aynı şekilde bahsettiğin Reign X hepsi mükemmel aletlerdir.

  Burada bulabilir misin ? Türkiye'de sadece Anthem X var diye biliyorum. Modeller çok yeni olduğu için ve insanların kafasında henüz oturmadığı için çok fazla talep yok malesef. Sipariş üzerine getirilir mi bir sor ama biraz beklersen geleceği kesin.