Giant Momentum iNeed Espresso

Burcuu

Forum Bağımlısı
Tepki
687
Bisiklet
b'Twin
Epey sevimli ve yakışıklı bir modelmiş :)
Katlanır versiyonu da varmış o yüzden buraya açtım konuyu ama bir türlü bulamadım katlanır modelin resmini !?!
Alüminyum kadro
20" teker
12,5 kg
Bardak / matara tutucu kadroyla bütünleşik

Scudo
Tepki
3
İsim
ömer erdoğan
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Eşim zor beğenen biridir bisiklet şenliğinde uzaktan gördü bu bisikleti ve çok beğendi,gerçekten rengi tarzı şekli tatlı ama fiyatı duyunca biraz geri durdu hayırlısı inşallah bütçem uygun olduğunda almak istiyorum

Katlanır aynı modelinde ben göremedim sanırım yalnızca bu sabit kadro var

alper52

Daimi Üye
Tepki
226
İsim
Alper
Bisiklet
Fuji
Minivelolar asya ülkelerinde baya revaçta. Ternin surge modeline hastayım. keşke daha çok minivelo ülkemize girse.

Burcuu

Forum Bağımlısı
Tepki
687
Bisiklet
b'Twin
@omerdogan43
Geçen gün yakından inceleme fırsatım oldu ve sordum, katlanır modeli yokmuş gerçekten.

• Beğen
Tepkiler: Emreislerel

Kerim KOÇAK

Forum Demirbaşı
Tepki
493
İsim
Kerim
Bisiklet
Bianchi
@BurcuuYeşil rengi mükemmel ya ön kısma kahve koyma yeri yapmışlar çok güzel olmuş fiyatı da uygun kadın olsam kesin alırdım :)

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Burcuu

Forum Bağımlısı
Tepki
687
Bisiklet
b'Twin
@CaRviLLE Erkekler kullanamaz diye bir tabir yok ki neden "kadın olsam kesin alırdım" dediniz?? :)

• Beğen
Tepkiler: Emreislerel

Kerim KOÇAK

Forum Demirbaşı
Tepki
493
İsim
Kerim
Bisiklet
Bianchi
Unisex mi yoksa? Ben kadın modeli diye düşünmüştüm bir de şuan zaten 2 bisikletim var tur ve yol olarak 3. bisikleti de katlanabilir düşünüyorum daha önce dahonum vardı şehir içinde çok büyük kolaylık :)

Burcuu

Forum Bağımlısı
Tepki
687
Bisiklet
b'Twin
Evet unisex bence.
Katlanırları çok seviyorum ama bir yandan da hafif kadrolu bir single speed-fixie bisiklet aşkı başladı bende.
Seçemiyorum, bilemiyorum ne yapacağım !? :hihi:

Kerim KOÇAK

Forum Demirbaşı
Tepki
493
İsim
Kerim
Bisiklet
Bianchi
Hafiflik konusunda yol bisikletim yeterli daha hafif bi single speed bulacağımı sanmıyorum :D şehir içi ve uzun kamplı turlar için de tur bisikletim gayet iyi geriye bir tek katlanır kalıyor :) Onu da brompton istiyordum ama o fiyata orta halli bi yol bisikleti alınabiliyor o yüzden bu aralar stridayı takip ediyorum hem kayışlı hem kolay katlanıyor hem de fiyatı uygun bakalım istediğim gibi bir model bulursam strida almak istiyorum tabi önce yol bisikletimin borcunu bitirmem gerek :D

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.964
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@CaRviLLE
Yol bisikleti+Tur bisikleti+Katlanır bisiklet = Triple Crown
Bu üçlemeyi her bisikletsever yapabilsin inşallah.
@CaRviLLE Bu arada Bianchi İnfinito detaylı incelemesi bekliyoruz;)

• Beğen
Tepkiler: Kerim KOÇAK

Kerim KOÇAK

Forum Demirbaşı
Tepki
493
İsim
Kerim
Bisiklet
Bianchi
Bianchi yi 2 defa kullanabildim sadece gerçekten çok beğendim abartmıyorum sanki tekerlekler yola değmiyormuş gibi gidiyor :) bi 70 km yaptım daha uzun rota yapayım iznik turu mesela orda bisikleti çok daha iyi test etme şansım olacak (eğimde taşlı yolda yokuş inişlerinde vs) güneşli bir havada inceleme videosu çekicez ondan önce spoiler veriyim cumartesi yeni video gelecek :D

• Beğen
Tepkiler: hamlet2006

Burcuu

Forum Bağımlısı
Tepki
687
Bisiklet
b'Twin
Çok ama çok uçuk olsa da fiyat açısından, Bromptonların da yeri bir başka yani :D

Fırat Ç.

Forum Bağımlısı
Tepki
851
İsim
Fırat
7A92BCD8-3F6E-457B-9AED-CD40CA0E9B19.jpeg Mossonun bu ürününü yeni görüyorum brompton a çok benziyor bütçe sıkıntısı olanlar değerlendirebilir.

Fireblade

Daimi Üye
Tepki
252
Bisiklet
Cube
Çok şirin duruyor. Donanımı düşük olsa da görselliği çok hoş

Kerim KOÇAK

Forum Demirbaşı
Tepki
493
İsim
Kerim
Bisiklet
Bianchi
@Burcuu

Yani çok uçuk demeyelim de biraz tercih meselesi bi arkadaşımda var katlanabilir bisiklet konusuna atmıştım videosunu çok memnun bende test ettim gerçekten çok güzel bi bisiklet dahondan sonra çok daha rijit bir yapısı var brompton almak için dahonu sattım sonra yine vazgeçip yol bisikleti aldım :D

Burcuu

Forum Bağımlısı
Tepki
687
Bisiklet
b'Twin
@CaRviLLE İşte ikilemde kalıyor insan, Brompton yerine yol bisikletinde karar kılmışsınız ama zor olmuştur karar vermek eminim. Bende bir gün düşünüyorum "evet Brompton tam benlik bisiklet" diyorum ertesi gün "ama cidden evladiyelik mi, o kadar paraya değer mi?" diyorum :)

• Beğen
Tepkiler: Kerim KOÇAK

Burcuu

Forum Bağımlısı
Tepki
687
Bisiklet
b'Twin
Euro Dolar aldı başını gitti bisiklet fiyatlarında bir iyileşme olmayacak sanırım :agla: