Giant MaŞa Geri çağırımı

Konu, 'Yol Bisikleti / Road Bike' kısmında burgazz tarafından paylaşıldı.

1. burgazz

burgazz Forum Bağımlısı

Seviye:
    Evet giant 2009 model TCR Advanced SL Team, SL 0, SL 1, SL 2, and SL (ISP-sele borusu butunlesık)bısıkletlerındekı masaları degıstırmek uzere gerı cagırmıs nedenı ıse 1 adet masanın kırılması.olay budur arkadaslar.Gectıgımız gunlerdede Mavıc R-SYS cantlarının carbon tellerının kopabılecek olması durumuyla ılgıı adı gecen cantları gerı cagırmıstı.R-SYS sı olan bı kac kısı tanıyorum dıkkat:in:

http://news.prnewswire.com/DisplayR...STORY=/www/story/01-14-2009/0004954792&EDATE=

VolkanÖzcan bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

fatguysuffers.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....
upload_2016-10-25_19-27-33.png
Daha önce açtığım konularda periyodizasyon ve antrenman planlamadan bahsetmiştim. Aynı şeyleri tekrar etmemek için açtığım konuların bağlantılarını verip, konuda anlattıklarımdan kısaca özet...
GARMİN SABAH.jpg
Merhaba, Şu an aktif olarak kullandığım garmin 520 model bir bisiklet bilgisayarım var. Otomatik olarak stravaya kayıt atıyor. Hız yükseklik vs 3 aşağı 5 yukarı aynı. Lakin yakılan kaloride baya...