giant hidrolik fren hakkında

F-LOCK

Üye
Tepki
11
merhaba arkadaşlar:) giant marka bisiklet almayı düşünüyorum bisikletin üzerinde giant'ın kendi(Giant Root hydraulic discs, 160mm rotors) hidrolik fren seti var sizce performansı nasıldır?

Scudo

F-LOCK

Üye
Tepki
11
@Doruk Atay
teşekkür ederim doruk bey yanıtınız için:) peki sizce diğer markaların (avid shimano gibi) alt guruplarından bir tane model seçsem(giantın üzerindekinden biraz daha fiyat farkına sahip) daha iyi sonuç alırmıyım( yalnızca performans değilde teknik destek anlamındada) yedek parça bulmak vs gibi...
birde giantın frenleri için yedek parça sorunu yaşarmıyım :)

Doruk Atay

Forum Bağımlısı
Tepki
1.507
Kaçkar bisiklette yedek parçaları mevcut. Boşuna para harcayıp başka seçeneğe gerek yok.

• Beğen
Tepkiler: F-LOCK

F-LOCK

Üye
Tepki
11
@Doruk Atay

verdiğiniz bilgiler için tekrardan çok teşekkürler :)

Muhammet Galata

Forum Demirbaşı
Tepki
155
Bisiklet
Giant
3 ay kadar kullandım kaliper tek parça aynı xtr gibi ayar çok kolay yapabiliyosun belki biraz ağır ama sağlamdır, şu an avid 5 kulanıyorum fakat ne yaptıysam sürtmeyi engelleyemedim giant rotorda bu sorun yoktu, vede rotorları değiştirmedim giantın kendi orjinal rotorunu kullanıyorum

• Beğen

furious

Üye
Tepki
17
Bende tavsiye ederim, frenleme çok iyi, kullanıcıya güven veriyor. Ayrıca çoğu kullanıcı hidrolik disk frenlerde sürtme sorunu yaşadığını belirtiyor. Ama ben bisikleti aldığım ilk gün haricinde sürtme sorunu yaşamadım.

• Beğen

engin kızılcan

Daimi Üye
Tepki
260
İsim
Engin Kızılcan
Bisiklet
Lapierre
Ben çok memnunum, şimdiye kadar da hiç sorun çıkarmadı :)

• Beğen

F-LOCK

Üye
Tepki
11
teşekkür ederim arkadaşlar yaşadığınız deneyimleri benimle paylaştığınız için çok yardımcı oldunuz:)artık içim rahat:)