Gİant Hakkinda Yardim

Konu, 'Giant' kısmında hakan yıldırım tarafından paylaşıldı.

Gİant Kadromun Mozo Marka MaŞasi Kirildi Aynisini Bulabİlİrmİyİm

1. Hasan Çağri

Hasan Çağri Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    İlk olarak aldığınız yere bir sorarsanız... Birde Giant bisikletinizin modeli ve yılını söyleyebilirseniz belki o olmasa bile muadil bir başka marka bulunabilir...

Atx 870 Expert Serİsİ

3. Hasan Çağri

Hasan Çağri Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Aynısını bulmanız imkansız gibi bişey ama muadil hatta daha iyi bir maşa bulabilirsiniz...

Kaçkar bisikleti ararsanız yardımcı olacaklarıdr... Türkiyedeki en eski Giant bayisi onlardır...

giant Atx 870 Expert kadroyu satmak istiyorum bana bir fiyat söylermisin ederi nedir:)

İlginizi Çekebilir

2.jpg
www.britishcycling.co.uk adresinde yayınlanan bir makalede uzun antrenman sürüşleri ve yarışlar için doğru beslenme mevzusu oldukça kapsamlı bir şekilde ele alınıyor. Sürüşlerin bir gün öncesinde...
bettiniphoto_0198663_1_full.jpg
Güzel öneriler veren bir tırmanış makalesini paylaşıyorum :) Linkin orjinali: Cycling Tips: How To Climb Faster And Easier [ATTACH] Zirveye hızlı ve kolay ulaşmanın ağrısız yolları Her...
upload_2016-1-19_12-36-11.png
How much speed can you buy? Cycling Weekly dergisinden Oliver Bridgewood giriş seviyesi bir Btwin'le üst model Canyon TT'yi hız açısından karşılaştırmış. İki bisiklete de ortalama aynı güç...