İnceleme Giant escape air (2015 model)

Scudo

emirozturk

Aktif Üye
Tepki
90
İsim
Emir
Bisiklet
Merida
Yorum alabilir miyim ?
Videoları böyle yaparsan daha iyi olur gibisinden

İbrahim A.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.011
Bisiklet
Specialized
Emeğiniz için teşekkürler ve videolarınızın devamını dilerim. Zaten internet sitesinde bulunan bilgileri kısaca özet geçip kullanıcı deneyimine dayalı bilgi, yorum ve karşılaştırmalar sunabilirseniz daha faydalı olur.

Furkan TK

Forum Bağımlısı
Tepki
2.180
Bisiklet
Cube
@emirozturk Emeğinize sağlık her videonuzda biraz daha gelişeceğinizi düşünüyorum. Biraz daha teknik detayları katarak tanıtımı zenginleştirebilirsiniz.

emirozturk

Aktif Üye
Tepki
90
İsim
Emir
Bisiklet
Merida
teşekkür ederim beni izlediğiniz için ilerleyen videolarımda karşılaştırmaya yer vermeye çalışıcam @İbrahim A.

emirozturk

Aktif Üye
Tepki
90
İsim
Emir
Bisiklet
Merida
öneriniz için teşekkür ederim bende diğer videolarımda daha iyi olacağımı umuyorum beni izlemeye devam edin :kedicik: @Furkan TK

Hakangim

Aktif Üye
Tepki
62
Çok istedim bu bisikletten almayı fakat, hep küçük kadrosu gelmiş türkiyeye. uygun kadro yoktu.

emirozturk

Aktif Üye
Tepki
90
İsim
Emir
Bisiklet
Merida
haklısınız çok güzel hoş bir bisiklet keşke olsaydı da alsaydınız :)

emirozturk

Aktif Üye
Tepki
90
İsim
Emir
Bisiklet
Merida
varmı daha yorum yapacak hakkımda :) ???

ecsahan

Üye
Tepki
5
İsim
emre can
Bisiklet
Sedona
benim merak ettiğim bu bisiklet son hız olarak ve yokuş çıkarken bir sorun yaşar mı?

emirozturk

Aktif Üye
Tepki
90
İsim
Emir
Bisiklet
Merida
Performans için pek uygun değil :) daha cok gezi için üzerinde ekipmanlar iyi değil :)

• Beğen
Tepkiler: ecsahan

adamjazz

Üye
Tepki
3
İsim
abit
Bisiklet
Fuji
@emirozturk satın almama ramak kala kaçkar bisikletten ''bu bisiklet sana küçük gelir'' dediler. 1,83 boyum. sen ne dersin?

ÖnerERKUT

Aktif Üye
Tepki
276
İsim
Öner ERKUT
Bisiklet
Trek
Escape air in M kadrodan büyük kadrosu yok ne yazık ki. Bende 1.83 boyundayım, deneme imkanı buldum oldukça küçük kalıyor.

• Beğen
Tepkiler: adamjazz

Furkan TK

Forum Bağımlısı
Tepki
2.180
Bisiklet
Cube
Benim boy 1.80 M kadro gayet rahat kullanıyorum.

Kadro boyları: XS-S-M dir. M Başka markalara göre L boya denk gelir.. (Boyunuz 1,87 ve üstü ise size küçük gelir.)

(link)

Birhan K.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.999
Bende Escape 2 var. Arkadaşıma da Escape Air alıp tur bisikletine çevirmeyi düşündük.. Sizce bagajlı uzun turlar için uygun mudur?

Mert E.

We create Chemistry
Tepki
3.598
Bisiklet
Giant
@Birhan K. Uygundur ama şu haliyle değil. İyi bir tur bisikleti haline gelmesi için bence jant ve lastiklerin kesin değişmesi gerekiyor.

Aynı şekilde gidonu da şehiriçi kullanıma uygun olarak kısa tutulmuş, o da değişebilir bence.

Standart Escape'ler tur için daha uygun gibi geliyor bana, Escape Air daha çok safkan bir şehir bisikleti.

Birhan K.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.999
@Mert E. Katılıyorum. Üzerindeki lastikler gerçekten berbat. Daha bisikleti almadık ama tedbir olarak bir çift Schwalbe aldık bile şimdiden :) Jant setini değiştirmeyiz diye düşünmüştük. Arkadaşım erkek değil bu arada. Kendisi oldukça hafif olduğu için jantların sorun çıkartacağını pek sanmıyorum. Bakacağız bakalım.