giant escape 1-scott sub 40-trek fx 7.2

ayhan met

Üye
Tepki
2
uzun turlarda kullanılıcak
giant ve trek arasındayım aslında ama giant ın bazı sitelerde fiyatı ve arka arttırıcı farklı ve istanbulda nerden alıcağımı tam bulamadım
yorumları bekliyorum arkadaşlar .

Scudo
Tepki
8
Bisiklet
Trek
Ayhan bey ben de şu an bisiklet bakıyorum.Giant'a kaçkarlar bisiklette baktım trek'e ortaköy trek'te baktım hayırlısı bakalım hangisi nasip olacak.

-Paşa-

askssy
Tepki
579
Bisiklet
Specialized
Merhaba, ben uzun turlar için Scott Sub ı önermiyorum. Bu bisiklet şehir içinde bir yerden bir yere en kısa zamanda ve en konforlu şekilde ulaşmak için tasarlanmış diye düşünüyorum. Giant ı çok araştırdım. Açıkcası ne gördüm ne de kullandım. Trek Fx 7.1 kullandım. Şu anda da Scott Sportster kullanıyorum çok memnunum. Bu saydıklarınız arasında en makulü yine Trek diye düşünüyorum.
Not : Yazdıklarım tamamen yaşadıklarım sonucu kendi fikrimdir.

ayhan met

Üye
Tepki
2
@Pasa G.

anladım aslında giant yada trek düşünüyorum ama almadan en son bir yorumları duymak istiyorum

ayhan met

Üye
Tepki
2
(link) bu bisikletin kadrosu güzele benziyor kullanan var mı ?

Tepki
8
Bisiklet
Trek
Bende bir ara cannondale'e baktım.Ayhan bey ama onunda cad serisine bakmıştım.Yeni modelleri bekliyormuş bayi ellerinde yoktu..Yani anlayacağınız çok yanlış bir zamanda bisiklet almaya karar verdik sanırım.:)Bence alacağınız bisikletin modelini beğenmek haricinde bir de temin edilip edilmeyeceği konusunda bir sıkıntı doğuyor bisikleti alma aşmasında.:(Bisiklet satıcılarının stoklarıda önemli.

ayhan met

Üye
Tepki
2
evet trek stokları cumartesi geliyormuş 7.2 yi düşünüyorum

Kadir.Celik

Forum Demirbaşı
Tepki
75
@ayhan met

Aynen bu bisikleti ben de çok beğendim, kullanan var mı?