Giant Crs Se Satilik. (yenİ Gİbİ!!)

Tepki
0
senimi kiricam dostum fiyat 500€ oldu o zaman
fiyat konusunda elimden gelen kolayligi yapicagimi soylemistim ama bu kadar az kullanilmis bi bisikletide hepten olu fiyatina vermek bisiklete haksizlik olur.

Scudo
Tepki
0
arkadaslar burda insanlarin kaliteli ve gusel bisikletlerin degerini bildigini dusunmustum ama sanki herkes beles mezar ariyor havasinda. lutfen kafanizdan gecen her teklifi yapmayin bu bisiklet Giant, ihlas mountain cat degil. nolucak teklif etmek ayipmi demeyin ben biyerden sonra hakaret oldugunu dusunuyorum cunku.

Tepki
6
Fiyat konusundaki eseneme ne kadardır? Gaint diyorsunuz ama kadronun dışında kalan kısmı pek göz kamaştırıcı değil ve salt kadro için de 500 avro çok gibi duruyor. Tabi bu benim fikrim....

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
zaten bisikletin aynısının bulunduğu sıfır satış sitelerine baktım sıfır fiyatından fazla para istenmiş onuda anlayamadım baya bir konuştuk arkadaşla ingileterden aldım falan filan dedi kendisi pek dedim almadım kaldı çok fiyat bence tabi arkadaşımız aldığı fiyat farklı ama sonuçta avrupa piyasaında olan fiyatlar ve bisikletin 2. el olması bence çok yüksek aynısnı araştırabilirisniz netten yazın kadro simini bisikletin ismini google görselerde aratın bakın çıkan fiyata hayırlı satışlar

Tepki
0
arkadasim sen ne diyorsunki!! bana ozelden 50 tane mesaj atip simdide fiyati istedigin gibi olduremedin diye burda insanlara benim yerime cvp yazma hakkini kim veriyor sana? avrupada ucuza buluyormus!! sana aciklamasini yaptigimda kardesim kusura bakma benim cahilligim diyorsun simdi burda baska seyler soyluyorsun. ingilterede falan filan diyormusum!! ben hala londradayim zaten bisiklette burda bu bisiklet 375 paunda burdan alindi ve piyasasida heryerde belli bu malin. neyse tartisma yapma niyetinde degilim sadece insanlara cevap verme hakkini bana lutfedersen memnun kalirim. cokmu sey istiyorum?? gunal bey almak gibi bi niyetiniz varsa benimde ozelden temesa gecebilirsiniz fiyati dusurmek falan sorun deil.. ama dedigim gibi burda insanlarin amaci birseyler almak satmak degil sanki bedava mal ariyorlar. bu fiyata bulun benimkini bedava vericem nedir yani bu anlamadim mal belli fiyati belli alan alir almayan almaz indirim isteyen anlasmaya calisir cok basit....

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
hayırlı satışlar dilerim özürdilerim yanlış bir şey söyledim ise tekrar özürdilerim hayırslısı ile satarsınız inşaallah

Tepki
6
Neyse arkadaşlar konuyu bu denli derinlemesine değidi amzcım. Malın sahibi bir fiyat belirlemiş, bana yüksel geldi, ben almak zorunda, arkadaş da stmak zorunda değil. Beim takıldığım kadorda yazan izmin u denli paha etmesiydi. Ben bu bisiklete bu parayı vermem dedim. Ama başka biri verir vermez, haliyle kendi bilri, ben kendi adıma tur için uygun bisikleti aldım, üstelik sıfır aldım. Neyse, artık ben alıcı değilim, benim için kodronun üstünde yazan marka önemli değil, kompenant ve denge önemli. Ben bunları vurgulamaya çalışmıştım.Arkadaş umaşrım bisikletini kendince değer verdiği noktada değerendirir.
Saygılarımla.

Tepki
0
tesekkurler arkadaslar yorumlariniz icin. kimseye kizmaya hakkim yok hepimiz fikrimizi soyluyoruz sadece. zaten herkez farkli dusundugu icin piyasada 100lerce farkli marka ve 100ytl ile 10.000 ytl arasinda degisen fiyatlar var. bunlarin icine girip su eder bu etmez yorumuna girersek kaybolur gideriz. cokda onemli deil. benim icin onemli olan sey ben istanbula geldim su anda bisikletide getirdim 8 subata kadar burdayim sonra tekrar londraya gidiyorum. fiyat 750 liradir arkadaslar. satilmazsa kaldirir dolabima koyarim turkiyeye kesin donus yapinca binerim problem degil. 750 ytl son 1 hafta dusunen varsa elini cabuk tutsun derim.
SAYGILAR...

ozantuna

Forum Bağımlısı
Tepki
270
ArkadaŞlar İngİlterede Bİsİklet Fİyatlari TÜrkİyeden Pahallidir.ben Turİstlİk AmaÇli GİttİĞİmde Bazi Shoplari Gezdİm Komponent Ve Bİsİklet Fİyatlarina İnanamadim.zaten DÜnyanin En Pahalli Şehİrlerİnden Bİrİ Londra Sadece Bİsİklet DeĞİl HerŞey Pahallidir.

ozantuna

Forum Bağımlısı
Tepki
270
Orada yaşayan ingilizler için bu sorun değil tabiki Adamların dedeleri tüm dünyayı sömürge yapmış torunları rahat yaşıyor.Bizim dedelerimiz kraliçe KATARİNA MATARİNA UĞRUNA seferden geri dönmüşler.

ozantuna

Forum Bağımlısı
Tepki
270
Birinci dünya savaşında satın aldığımız ''tüm dedelerimiz ninelerimizden toplanan paralarla alınmış'' yanlış bilmiyorsam iki tane zırhlıyı aynı anda yunanlılara satmışlar ve teslim etmişler biz hala o iki zırhlının paralarını iade alamadık.Not zırhlı savaş gemisi kruvazörün bir ufak boyudur,bir F 16 değeri 20 milyon usd dir bir zırhlının tutarını siz düşünün...

ozantuna

Forum Bağımlısı
Tepki
270
Onun için arkadaşımızın verdiği fiyat oraya göre uygun bizim bir citybike a ayırdığımız paraya göre biraz fazladır.

Tepki
0
dogru diyorsun arkadasim burda piyasa pahali ama Turkiye'den pahali oldugunu sanmiyorum. yani gercekten bisikletlerin kalitesi Turkiye ile kıyaslanamaz yani cocuklarin altinda Giant war burda baz modellerden biri. adamlar en kalitesini kullanmaya alismis. biz kalite olarak cok gerideyiz ve eminim Turkiye'de cok yuksek paralara satilan markalarin ayni modellerini burdan cok daha ucuza bulunailbir. bu arada bisiklet satilmistir gercek bir alici arkadas geldi (forumdan degil) bisiklete bakti ve 10 saniye icinde alip gitti hayirli olsun. dedigim gibi herkesin beklentisi farkli kimi beni gotursun yeter diyo kimi baska birseyler ariyo. neyse herkese hayirli forumlar dilerim.