Giant ATX 830

deutz

Forum Demirbaşı
Tepki
292
Merhaba arkadaslar buda benim mutevazi bisikletim,inanin mutevazi olmayi kendi istemedi:D Bisikletimi ikinci el aldim ancak aldiktan sonra amortisorunun calismadigini farkettim (Istanbul'da olmadigimdan dolayi 3 ay sonra) ,keske alirken haberim olabilseydi diyerek icimi dokeyim...

Buarada amortisorun yayi ozelligini kaybetmis olmali, Sr Suntour M9050 tamiri ne derece mumkundur? Yeni birtane almak daha mi akillica olur? Fikirlerinizi paylasirsaniz sevinirim.

(link)

(link)

(link)

Scudo

Ahmet Gökdere

Forum Bağımlısı
Tepki
2.494
kazasız kullanın inşallah bisikletiniz çok güzel görünüyor ayrıca başımı döndürdü yandan bir resmi yok muydu:)
maşa konusunda tecrübeli arkadaşlarımız size en yakın zamanda cevap verecektir hiç meraklanmayın ayrıca dün gece rüyamda bana negatif puan veren arkadaşları kınıyorum:)

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
bisikletiniz çok güzel güle güle kullanım kazasız belasız sürüşler

• Beğen
Tepkiler: t-genc

İdris ACA

Forum Bağımlısı
Tepki
1.425
bisiklet renk uyumu çok güzel olmuş kırmızılar yakışmış umarım o maşanın tamiri olur güzel duruyorbisikletin üzerinde .kazasız belasız pedallemeler dilerim

deutz

Forum Demirbaşı
Tepki
292
Yorumlariniz icin tesekkurler arkadaslar,fotograflarin yamukluguna gelince ,eksiklikleri kapatmak icin olabilir mi?:rolleyes: Sanmam:p

Renk uyumu bencede fena degil ama ben bisikletimin renginden hic memnun degilim nedense,boyamayada cesaret edemedim,bakalim kim kazanacak:D

Sercan

Forum Bağımlısı
Tepki
204
Kazasız belasız kullanmak nasip olsun. Bisikletiniz fena görünmüyor. Maşa konusuna gelecek olursak, tamiri mümkün olsa da, bence gereksiz bir davranış olur tamir ettirmek. Onun yerine SR Suntour XCM Lock-out özelliği olan bir maşa alabilirsiniz. 90 YTL civarı bir fiyatı vardı en son...

bisikletci

Forum Bağımlısı
Tepki
380
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
güle güle kullan hocam. ben daha disk e bile gecemedim :(
Bu amortisör sanırım yaylı .. Eger sorun yaydaysa bi yay degişimi ile eski haline gelebilir , bence bi ustaya gosterin tamir için. Eger usta bu bitmis derse ancak öyle bir amortisör alma yoluna gidin .. Durduk yere bence bi amortisör parası vermyein

Fikrimi belirtmek isterim .. Birkac hareketle yani bisiklet uzerinde parca degişimi ile siizn bisiklet felaket bir sportif görünüm alır..

öncelikle sele degişimi ,
aynakol ve kaset dişlideki koruyucalrın cıkması ,
ve birde az acılı bir bogaz takılması bisikleti cok daha sportif yapar .. ama rahatlık önemli derseniz bisikleti hic bozmayın derim ..
ben sportif istedigimden bu tarz fikirleriimi belirtmek istedim ..

sizin yerinizde olsam masayı bi tamir ettirir , bi sele bide bogaz alır , koruyuculaıda cıkarırım dehset bir bisiklet olur ;) ( tabi herkesin zevki farklıdır )

t-genc

Forum Bağımlısı
Tepki
430
hayırlı olsun,güle güle kullan:)

dümenci

Daimi Üye
Tepki
215
Hayırlı olsun güzel Allah kaza bela vermesin güzel...

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
kazasız belasız kullanın çok güzel cidden...

deutz

Forum Demirbaşı
Tepki
292
Arkadaslar yorumlariniz icin gercekten cok tesekkur ederim.

@bisikletci

Tavsiyeleriniz icin cok tesekkurler,ilk isim koruyuculari cikarmak ki cok haklisiniz ben niye dusunmedim bilmiyorum:eek: Bogazi ve gidonu degistirmeyi dusunuyorum birde pedallari spd istiyorum ama bakalim artik. Seleyi cok rahat buldum ve daha once selelerden cok cektim,onun icin cesaret edebilir miyim bilmiyorum:D

Disk frene gelince Avid'in mekanik disc freni ama mekanik oldugu icin gecmemeniz daha bile iyi olmus diyebilirim.Ben ilk heves olarak boyle aldim(Suan yine alirim daha hevesim gecmedi:D) ama bisikletin onu ve arkasinda agirlik dagilimi pek iyi degil,amortisor ve disk fren baya bir bozmus dengeyi sanki.

Yorumlar ve tavsiyeleriniz icin tekrar tesekkurler hocam,gorusmek dilegiyle.

felis911

Forum Bağımlısı
Tepki
859
gerçekten güzel biaiklet frenler de avid miş gayet başarılı birkaç değişiklikle sanırım çok daha iddalı olacaktır kazasız sürüşler
spd konusunda da kesinlikle olmalı vazgeçilmez bir sürüş zevki sunuyor

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
gısgıcır bir bisiklet hayrını gör deni yolda bırakmaz bir mtb

mutu88

Daimi Üye
Tepki
181
süper bir bissiklet:)
yakından görme şansımda oldu
iyi sürüşler kardeşim

Emir Alaca

Forum Bağımlısı
Tepki
437
Çok şirin bir bisiklet güle güle kullanın.

deutz

Forum Demirbaşı
Tepki
292
Feliss 911,nirvana ve Emir Alaca sizlerede yorumlariniz icin cok tesekkurler:)

Mutucum eger sana begendirebildiysek dogru yoldayiz demektir:D Birlikte gezmek dilegiyle.

Aydın US

Forum Bağımlısı
Tepki
228
Bisiklet
Scott
@Ali Öztürk 3

2007 de açılmış konu hortlatmışsınız