Ghost se2000

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Arkadaşlar bisikletle aram olan birisi değilim 102 kilo olmam nedeniyle kilo vermem için bir bisiklete ihtiyacım vardı. her hafta Maltepe bit pazarına gitme alışkanlığım olduğu için orada bisiklet satan da çok olurdu bu nedenle 18/03/2018 günü dün Maltepe bit pazarında gezerken bir bisiklete denk geldim. bisiklet iyi duruyordu. pazarlık yaptım 250 TL ye aldım. Hatta aklımdan acaba çok mu verdim diye de geçiriyordum. Çünkü cebimde çok az para kalmıştı. Neyse bisikleti aldım eve geldim. birde ne göreyim bisikletin sıfır fiyatı (Ghost se2000) 2000 TL nin üstünde bende bunun çalıntı olduğu kanaatine vardım ve forumları araştırmaya başladım. Eğer sahibi burdaysa ödediğim 250 TL yi bana iade etmek kaydıyla bisikletini kendisine iade etmek istiyorum. Buraya yazıp yazmamakta çok kararsızdım ancak içimdeki bu rahatsızlıkla ben o bisiklete binemem. Sahibi çıkarsa eğer bisiklet üzerinde detaylar veya seri numarası gibi şeyler verip bunlar da bisikletle eşleşirse dediğim gibi 250 TL verdiğim bedel bana iade olduğu zaman bisikleti de sahibine iade edeceğim.

kimse yok anlaşılan

Scudo

Fırat Ç.

Forum Bağımlısı
Tepki
851
İsim
Fırat
@tunc1441
Başlığı daha anlaşılır şekilde yazarsanız belki birileri çıkabilir bence.

Fırat Ç.

Forum Bağımlısı
Tepki
851
İsim
Fırat
@tunc1441
Bende tam olarak bilmiyorum bilen arkadaşlar yardım ederse güzel olur.