Ghost SE 1175 kullananlar yardım edebilirler mi?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Can Kartopu tarafından paylaşıldı.

1. Can Kartopu

Can Kartopu Yeni Üye

Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar uzun zamandır bisiklet arayışındayım ilk önce bianchi speed 7000 e ve ghost se 1175 e baktım. Beni en çok etkileyen ghost oldu. Cumartesi ghost se 1175 almayı düşünüyorum kullanan arkadaşlar bisiklet hakkında bilgi verebilirler mi? Bir de boyum 1.85 kilom 72 bacak boyum 1 metre bana bu bisiklette hangi kadro boyu olur. Yorum yapan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

2. enes savaş

enes savaş Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    20" altında kadro alma , kullanamazsın. Bisikleti bir kere kullanma şansım oldu , güzel bisiklet. Ama fazla zorlama , malum donanım yüksek değil ama fiyatına göre normal donanım...

3. soner07

soner07 Yeni Üye

Bisiklet:
    Ghost
    Ben de 180 im ve bana kısa geldiğini düşünüyorum bence alma.

İlginizi Çekebilir

upload_2017-2-6_15-35-17.png
Bugüne kadar üzerinde hiç durmadığım bir konudan bahsedeceğim: Antrenman yoğunluğu dağılım modelleri (ingilizce kısaltması TID, yani Training Intensity Distribution). TID nedir, ne işe yarar...
2.jpg
Merhaba arkadaşlar, daha önce kullandığım timex gpsde hız sensörüne bağlı otomatik pause ile aktivitenin mola süreleri strava kaydında gözükmüyordu.. [ATTACH] Ama garmin 1000 ve 520 gpsler...
wide_tire.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....