Ghost kato 3 tavsiye

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Sahvelet tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. Sahvelet

Sahvelet Yeni Üye

Antalyada sifir 1800 tl ye ghost kato 3 var onerirmisiniz bisikletten anlamiyorum baslangic olarak kron xc150 aldiydim ama calindi malesef ama bisiklet surmeyi col sevdigimi fark ettirdi bana 3 aylik bisiklet maceramda 80 kmlik yol falan yaptim tek seferlik ve lastiklerin onemini anladim bu ghostta schwalbe var sanirim en iyisi o biraz yardimci olursaniz sevinirim

2. ozansefer

ozansefer Kıdemli Üye

Seviye:
    hımm fiyat biraz fazla gibi geldi piyasasını bilmiyorum ama bir arkadaşıma kato7 aldık 2550 ye. sahibindende antalya kemerden satılık 2 tane kato7 var bakabilirsiniz sıfır kadar temiz.

İlginizi Çekebilir

8.JPG
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...
1430319843263-1tem865pty2hw-630-354.jpg
Her yaş grubuna yönelik güzel tüyolar veren bir Bikeradar makalesi buldum ve elimden geldiğince size iletiyorum :) Bisiklete binmek genç ve dinç kalmanın yollarından biridir. Vücudumuzun yıllara...
7.png
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...